«نباید زمان را با بلاتکلیفی از دست داد/ کشتی را جدی‌تر بگیرید!»

صفحه اصلی/ورزشی/کشتی - رزمی/«نباید زمان را با بلاتکلیفی از دست داد/ کشتی را جدی‌تر بگیرید!»«نباید زمان را با بلاتکلیفی از دست داد/ کشتی را جدی‌تر بگیرید!»ایران رسانه:

نباید زمان را با بلاتکلیفی از دست داد/ کشتی را جدی‌تر بگیرید!

عضو پیشین شورای فنی کشتی آزاد معتقد است هر چه زودتر باید انتخابات مجمع فدراسیون برای معرفی رئیس جدید برگزار شود.

ابراهیم جوادی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه نباید زمان را بیش از این برای انتخاب رئیس فدراسیون کشتی از دست داد، اظهار داشت: کشتی بیش از هر چیزی به ثبات و آرامش نیاز دارد و مطمئنا اگر نتوانیم به این شرایط برسیم، نباید انتظار زیادی از این رشته مدال آور المپیکی داشته باشیم. فرصت زیادی تا رقابتهای جهانی و المپیک ۲۰۲۰ توکیو نداریم و باید هر چه سریعتر تکلیف ریاست فدراسیون را روشن کنیم.

وی تصریح کرد: هر چند هم اکنون شاهد حضور حمید بنیتمیم به عنوان سرپرست فدراسیون هستیم و امور جاری کشتی در حال انجام است، اما تا زمانی که رئیس فدراسیون انتخاب و معرفی نشود نمی توان هیچ برنامه بلندمدت و مشخصی را آغاز و اجرایی کرد.

دارنده چهار مدال طلای قهرمانی کشتی جهان افزود: متولیان وزارت ورزش باید هر چه سریعتر زمان برگزاری مجمع عمومی فدراسیون کشتی را اعلام کنند تا کاندیداهای ریاست هم برای ثبت نام و رقابت با یکدیگر وارد گود شوند.

دارنده مدال برنز کشتی آزاد المپیک ۱۹۷۲ مونیخ ادامه داد: ممکن است برخی بگویند حالا که ما از شورای فنی استعفا داده ایم چرا با این جدیت خواستار برگزاری مجمع هستیم؛ باید در پاسخ به این افراد بگویم ما به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ کشتی نگران این رشته هستیم و همیشه بدنبال رشد و اعتلای این رشته بوده ایم.

جوادی در پایان خطاب به متولیان وزارت ورزش گفت: به هیچ عنوان نمی توان کشتی را به عنوان ورزش اول ایران با رشته های دیگر یکی دانست و باید آنرا جدی تر گرفت. به همین دلیل هر روزی که در برگزاری انتخابات مجمع تاخیر داشته باشیم، یک قدم از رقبای جهانی خودمان عقب می افتیم. انتظار مدال آوری و افتخار از کشتی بالاست که اگر این چنین نبود شاهد اتفاقات بعد از رقابتهای جهانی مجارستان و استعفای رسول خادم نبودیم. در نتیجه باید هر چه زودتر تکلیف رئیس فدراسیون کشتی با برگزاری مجمع مشخص شود.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری مهر

ثبت ديدگاه