«پیام تسلیت وزیر بهداشت در پی آتش‌سوزی مدرسه ابتدایی در زاهدان»

صفحه اصلی/سلامت و پزشکی/«پیام تسلیت وزیر بهداشت در پی آتش‌سوزی مدرسه ابتدایی در زاهدان»«پیام تسلیت وزیر بهداشت در پی آتش‌سوزی مدرسه ابتدایی در زاهدان»ایران رسانه: وزیر بهداشت در پیامی، جان باختن دانش آموزان زاهدانی در حادثه آتش‌سوزی مدرسه اسوه حسنه این شهر را تسلیت گفت. وزیر بهداشت

به گزارش ایسنا، دکتر سید حسن هاشمی، وزیر بهداشت، ضمن عرض تسلیت در پی جان باختن دانش آموزان زاهدانی در حادثه آتش سوزی مدرسه اسوه حسنه این شهر، ابراز امیدواری کرد که دیگر شاهد حوادثی این چنین نباشیم و عزیزان‌ و آینده سازان کشور را این‌گونه تلخ و دردناک، از دست ندهیم.

بنابر اعلام وبدا، متن کامل این پیام به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

حادثه جانگداز و تاسف‌بار جان باختن چهار نوگل این سرزمین در حادثه آتش‌سوزی مدرسه اسوه حسنه شهر زاهدان، آتشی سوزان بر دل هموطنان‌مان در چهارگوشه میهن نشاند و به‌یقین اینک هیچ کلام و کلمه‌ای نمی‌تواند ابرهای تیره اندوه را از آسمان زندگانی خانواده‌های داغدار بزداید؛ اما وظیفه خویش می‌دانم، این ضایعه جانکاه را از صمیم قلب به ملت ایران، به‌ویژه بستگان سوگوار آن فرشته‌های آسمانی تسلیت عرض کنم.

همچنین لازم می‌دانم از تلاش‌های بی‌دریغ و مخلصانه کادر درمان مرکز سوختگی کوثر، بیمارستان علی ابن ابی طالب(ع) که با چشمانی اشک‌بار، تمام توان و تجربه و دانش خویش را برای نجات جان مصدومان این رویداد حزن‌آلود، به‌کار گرفتند، سپاسگزاری نمایم.

امید که دیگر شاهد حوادثی این چنین نباشیم و عزیزان‌ و آینده سازان کشور را این‌گونه تلخ و دردناک، از دست ندهیم».

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری ایسنا

ثبت ديدگاه