«مخالفت درویش با جدایی اکبری از سایپا و دبیرکلی فدراسیون والیبال»

صفحه اصلی/ورزشی/توپ و تور/«مخالفت درویش با جدایی اکبری از سایپا و دبیرکلی فدراسیون والیبال»«مخالفت درویش با جدایی اکبری از سایپا و دبیرکلی فدراسیون والیبال»ایران رسانه: مدیرعاملی باشگاه سایپا در خصوص خبرهای شکایت دو والیبالیست خارجی فصل گذشته این تیم پاسخ داد. ونلین کادانکوف

چند روزی است که اخباری مبنی بر شکایت دو بازیکن خارجی فصل گذشته تیم والیبال سایپا “ایوان استانف و ونلینکادانکوف” از این تیم به دلیل دریافت نکردن مطالباتشان منتشر شده و گفته می‌شود در صورت پرداخت نشدن این مبالغ امکان جریمه فدراسیون والیبال ایران وجود دارد.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه سایپا در گفت و گو با ایسنا، در خصوص موضوع مطرح شده توضیح داد: قرارداد به صورت دلاری یا یورویی وجود نداشت و مبلغ باقی مانده به صورت ریالی بود که چک آن را داده‌ایم تا در هفته پیش رو تسویه شود.

او در پاسخ به این سوال که مبالغ باقی مانده چقدر بود؟ گفت: در حال حاضر یادم نیست اما یکی از این چک‌ها پاس نشده بود که در هفته آینده این مشکل برطرف می‌شود.

گفته می‌شود پیمان اکبری سرمربی تیم والیبال سایپا از اصلی‌ترین گزینه‌ها برای دبیری فدراسیون والیبال است اما رضا درویش علاقه زیادی به جدایی اکبری از این تیم ندارد. او در واکنش به این موضوع که آیا عدم رضایت او صحت دارد؟ توضیح داد: این موضوع صحت دارد چون الآن در اوج مسابقات قرار داشته و به مرحله پلی‌آف نزدیک می‌شویم. همچنین باید بگویم که ما آقای اکبری را آورده‌ایم تا از او استفاده کنیم و رضایت به جدایی او چندان عاقلانه نیست.

درویش در پاسخ به این سوال که آیا از عملکرد تیم سایپا در لیگ‌برتر والیبال رضایت دارد؟ توضیح داد: متأسفانه نتایج آنگونه که باید رقم نخورد و راضی کننده نیست. ما در اول فصل پاسور نداشتیم و پیمان اکبری هم دیر به تیم اضافه شدند که همین مسائل کار را سخت کرد. ولی خوشبختانه الان با اضافه شدن امیر حسینی به عنوان پاسور شرایط بهتر شده و سعی می‌کنیم در مرحله پلی‌آف این نتایج را جبران کنیم.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری ایسنا

ثبت ديدگاه