«آمریکا و اسرائیل و همپیمانان منطقه ای آنها پشت انفجار تروریستی در ایران هستند»

صفحه اصلی/سیاسی/«آمریکا و اسرائیل و همپیمانان منطقه ای آنها پشت انفجار تروریستی در ایران هستند»«آمریکا و اسرائیل و همپیمانان منطقه ای آنها پشت انفجار تروریستی در ایران هستند»


.اخبار سیاسی، نشر در ایران رسانه

ایران رسانه: بیروت-ایرنا-حزب الله لبنان در بیانیه ای ضمن محکوم کردن انفجار تروریستی علیه نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان سیستان و بلوچستان، آمریکا و اسرائیل و همپیمانان منطقه ای آنها را پشت این انفجار دانست. به گزارش ایرنا، حزب الله در این بیانیه که چهارشنبه شب به وقت محلی منتشر شد، آمریکا و اسرائیل و همپیمانان منطقه ای آنها را متهم به ایجاد و حمایت از باندهای تکفیری و تروریستی کرد.
در این بیانیه آمده است: این گروه های جنایتکار که از حضور گسترده ملت ایران در راهپیمایی چهلمین سالگرد انقلاب ترسیده اند، به دنبال رساندن پیامی آغشته به خون بودند که بیانگر تصویر واقعی از تروریسم سازمان یافته که در صدر آن دولت آمریکا قرار دارد و کشورهای جهان را تشویق به این کار می کند، است.
حزب الله به همزمانی این انفجار و نشست ضد ایرانی در ورشو به رهبری آمریکا اشاره کرد و آن را همنوازی دولت آمریکا و گروه های قاتل و جنایتکار برای بی ثباتی و ناامن کردن جمهوری اسلامی دانست.
در این بیانیه تاکید شده که این جنایت ها ملت ایران را تضعیف نمی کند بلکه قدرت و انگیزه آنها را بر ادامه مسیر پیشرفت و شکوفایی بیشتر می کند.
در حمله تروریستی چهارشنبه شب به اتوبوس حامل نیروهای سپاه پاسداران در استان سیستان و بلوچستان ۲۷ تن به شهادت رسیدند و ۱۳ تن دیگر نیز زخمی شدند.
گروهک تروریستی موسوم به «جیش العدل» مسئولیت این ترور را برعهده گرفت.
خاورم**۲۰۵۴
.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری ایرنا

ثبت ديدگاه