«خداوردی: حرکت تیم سایپا در شأن والیبال نبود»

صفحه اصلی/ورزشی/توپ و تور/«خداوردی: حرکت تیم سایپا در شأن والیبال نبود»«خداوردی: حرکت تیم سایپا در شأن والیبال نبود»ایران رسانه: سرمربی تیم والیبال شهروند اراک گفت: حرکت سایپایی‌ها در ست پنجم، در شأن والیبال نبود. دیدار تیم های والیبال پیام مشهد و شهروند اراک

اکبر خداوردی پس از شکست سه بر دو تیمش مقابل سایپا در هفته بیست و پنجم لیگ‌برتر والیبال، در خصوص این بازی توضیح داد: همین که با وجود همه نوع مشکلات در تیم در رقابت‌های لیگ ماندیم برای ما خوب است. بازیکنانم در این بازی هم مقابل حریف قدرتمند خود خوب بازی کردند ولی برای ما برد و باخت در این بازی فرقی نمی‌کرد چون به هدفمان که ماندن در لیگ بود رسیده‌ایم.

او ادامه با اشاره به اعتراضات سایپایی‌ها در اواخر ست پنجم بازی، توضیح داد: به تیم سایپا تبریک می‌گویم اما در ست پنجم حرکتی را از طرف کادر فنی و تیم سایپا دیدم که اصلاً در شأن و شخصیت والیبال نبود.

خداوردی در پایان گفت: تیم ما با همه مشکلات فقط می‌خواست در لیگ بماند و با همه کم لطفی‌های مسئولان بازیکنانم با تمام توان بازی کردند. امیدوارم مسئولان نیز دستمزد این بازیکنان را بدهند چون‌واقعا زحمت کشیده‌اند.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری ایسنا

ثبت ديدگاه