«سرمای شدیدی که جهان در ماه گذشته به خود دید»

صفحه اصلی/مطالب جالب و خواندنی ۲/«سرمای شدیدی که جهان در ماه گذشته به خود دید»«سرمای شدیدی که جهان در ماه گذشته به خود دید»ایران رسانه:

زمستان در شمال آمریکا,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها
به لطف جریان‌های قطبی، شهروندان برخی از ایالت‌های آمریکا از جمله ایلینوی، اوهایو و داکوتای شمالی اثرات باورنکردنی این سرما را بر زندگی خود به عینه دیدند.

زمستان و سرمای آن در نوسان است و مردم بخش‌های شمالی آمریکا خشم و غضب این فصل را با تمام وجود حس کردند. به لطف جریان‌های قطبی، شهروندان برخی از ایالت‌های آمریکا از جمله ایلینوی، اوهایو و داکوتای شمالی اثرات باورنکردنی این سرما را بر زندگی خود به عینه دیدند.

 

زمستان در شمال آمریکا,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها این فرد بعد از دو روز بارش منجمدکننده، قالبی یخی از چرخ‌های ماشین خود در دست دارد و نشان می‌دهد که چرا باید در این روزهای سرد در خانه ماند.

 

زمستان در شمال آمریکا,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها به نظر شما اول باید یخ تخم مرغ‌ها را آب کنند یا تخم مرغ‌ها را مستقیم به داخل ماهیتابه بریزند؟<

‎/p>

زمستان در شمال آمریکا,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها شعله‌هایی که در تصویر می‌بینید توسط گرم کننده‌های گازوئیلی موجود در کنار ریل‌های قطار ایجاد شده‌اند تا از یخ زدن ریل‌ها جلوگیری کنند.

 

زمستان در شمال آمریکا,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها وقتی که برای دستشویی به بیرون می روید و می بینید که دستمال توالت یخ زده است، تنها یک راه برای از یاد بردن سرما دارید آن هم این است که گرم فکر کنید، گرم فکرکنید و باز هم گرم فکرکنید!

 

زمستان در شمال آمریکا,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها اگر از شدت سرما مژه‌های شما یخ زده است، پس وقت آن رسیده که به خانه بازگردید و کار را تعطیل کنید.
زمستان در شمال آمریکا,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها خوشبختانه یک نفر توانست این عکس بی نظیر را از دریاچه یخ زده میشیگان بگیرد.

 

 

زمستان در شمال آمریکا,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها با وجود چنین سرمایی، پلیس‌ها لباس‌های خود را در کنار جاده درآوردند به امید آن که افراد با دیدن این لباس‌ها سردرگم شده و از ارتکاب جرم خودداری کنند.

 

زمستان در شمال آمریکا,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها تصور کنید که در میانه شب به دستشویی احتیاج پیدا کنید و با دیدن این صحنه بفهمید که این تنها گزینه موجود است.

 

زمستان در شمال آمریکا,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها تمام چیزی که این مرد می‌خواست لذت بردن از وعده نهار خود بود اما در عوض غذا در برابر چشمانش یخ زد.

 

زمستان در شمال آمریکا,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها بعضی مواقع کودک درون شما دوست دارد که در این سرما بیرون برود و با حباب‌های یخ زده بازی کند.

 

زمستان در شمال آمریکا,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها این فرد هنگام سوار شدن به ماشین خود برای رفتن به سرکار، کمی شگفت زده شد.

 

زمستان در شمال آمریکا,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها هوا آنچنان سرد است که افراد از ماشین‌های خوب خود برای گرم کردن خود استفاده و با آن آتش درست می کنند.

 

زمستان در شمال آمریکا,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها در ابتدا تصور می‌کردیم که لباس این آتش‌نشان پوشیده از کف‌های خاموش کننده کپسول آتش نشانی است اما به سرعت متوجه شدیم که لباس‌های او یخ زده است.

 

زمستان در شمال آمریکا,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها تصور کنید، اول صبح با این صحنه مواجه شوید!

 

زمستان در شمال آمریکا,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها این مسافر هنگامی که در خودرو را باز کرد، چیزی بیشتر از آنچه که فکرش را می‌کرد، به دست آورد!

 

زمستان در شمال آمریکا,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها با وجود این سرمای شدید، همه جا همانند آخر الزّمان قطبی شده است.

 

زمستان در شمال آمریکا,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها وقتی خانه‌ای آتش بگیرد، مسلماً نمی‌توان از این شیر آتش‌نشانی استفاده کرد.

 

tab​nakbato.‎​ir

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: سایت سرپوش

ثبت ديدگاه