«سرپرست هیأت: انتخابات بوکس لرستان قانونی نیست»

صفحه اصلی/ورزشی/کشتی - رزمی/«سرپرست هیأت: انتخابات بوکس لرستان قانونی نیست»«سرپرست هیأت: انتخابات بوکس لرستان قانونی نیست»ایران رسانه: سرپرست هیأت بوکس لرستان ادعا می‌کند برگزاری مجمع انتخاباتی این هیات قانونی نیست! بوکس

حجت‌الله اعتمادیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: از مرداد امسال که به عنوان سرپرست هیأت منصوب شدم، با کمک بقیه دوستان خوشبختانه شرایط خوبی را در بوکس لرستان شاهد بودیم و اکثر زحمت‌کشان را وارد گود کردیم. خیلی از افرادی که حاضر نبودند با هیأت‌های قبلی کار کنند با دعوت ما ورود کردند و در بخش‌های مختلف یاری‌دهنده هیأت بودند.

اعتمادیان بیان کرد: برای ثبت‌نام ریاست هیأت از فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان لرستان پیشنهادهایی به بنده شد اما با توجه به مشغله کاری نپذیرفتم و دو نفر ثبت نام کردند.

سرپرست هیأت بوکس لرستان اضافه کرد: سوم دی ماه مهلت قانونی مجمع تمام شد و طبق قانون چون این مجمع برگزار نشده، باید آگهی ثبت نام دوباره در نشریات منتشر و روال قانونی طی شود که بر همین اساس اهالی بوکس استان به فدراسیون نامه نوشتند دوباره فراخوان ثبت نام منتشر شود.

وی تصریح کرد: فدراسیون هم به اداره کل ورزش و جوانان استان نامه داد که فراخوان مجدداً طی شود اما اداره کل قبول نکرده و قرار است مجمع ۲۰ اسفند برگزار شود ولی این فرآیند قانونی نیست.

اعتمادیان با بیان اینکه لیست اعضای مجمع را بدون هماهنگی هیأت به فدراسیون ارسال کرده‌اند، افزود: نام کسانی را در این لیست آورده‌اند که به هیچ وجه نمی‌توانند جزو اعضای مجمع باشند اما برای انتخاب گزینه موردنظر چاره‌ای نداشته‌اند!

سرپرست هیأت بوکس لرستان تاکید کرد: برخی مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان به دنبال گزینه موردنظر خودشان هستند و اعضای مجمع را در این راستا انتخاب کرده‌اند و متأسفانه فدراسیون با فشار اداره کل به ناچار این موضوع را پذیرفته است.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری ایسنا

ثبت ديدگاه