«۴ ملی پوش پاراتکواندو ایران در رده نخست جهان قرار گرفتند»

صفحه اصلی/ورزشی/کشتی - رزمی/«۴ ملی پوش پاراتکواندو ایران در رده نخست جهان قرار گرفتند»«۴ ملی پوش پاراتکواندو ایران در رده نخست جهان قرار گرفتند»ایران رسانه: جدیدترین رنکینگ پاراتکواندو از سوی فدراسیون جهانی تکواندو اعلام شد و ملی پوشان ایران در جمع برترین‌های جهان قرار گرفتند. پاراتکواندو

در جدیدترین رنکینگ پاراتکواندو که از سوی فدراسیون جهانی تکواندو اعلام شد، ۴ پاراتکواندوکار ایران در جمع برترین‌های جهان قرار گرفتند.

بر همین اساس مهتاب نبوی نخستین بانوی پاراتکواندوکار کشورمان با ۱۰۰ امتیاز در رده نخست وزن ۵۸- کیلوگرم (K41) قرار گرفت.

سعید صادقیان‌پور نماینده وزن ۶۱- کیلوگرم (K42) کشورمان با ۲۸۴ امتیاز همچنان در صدر نخست این وزن قرار دارد. سجاد جوانبخت دیگر نماینده ایران در این وزن و در کلاس (K44) با کسب ۶۶/۶۳ امتیاز در رده سیزدهم قرار گرفت.

محمدرضا شعبانی در وزن ۷۵- کیلوگرم و در کلاس (K42) با ۵۲/۵۴ امتیاز در رده ششم جهان قرار گرفت و مهدی کردلو دیگر نماینده این وزن با ۸/۶۴ امتیاز در رده بیستم ایستاد.

احمد نریمانی هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم در کلاس (K42) با کسب ۲۴۷ امتیاز همچنان در رده نخست جهان قرار دارد. مهدی بهرامی آذر دیگر نماینده کشورمان در همین وزن و در کلاس (K43) با مجموع ۱۰۰ امتیاز رده دوم را در اختیار دارد.

مهدی پور رهنما نماینده وزن ۷۵- کیلوگرم کشورمان در کلاس (K44) با ۲۷۱/۱۲ امتیاز همچنان در رده نخست قرار دارد و محمود جعفرزاده دیگر پاراتکواندوکار ایران در همین وزن با ۷۴/۷۸ امتیاز در رده یازدهم قرار دارد و علیرضا بخت در این وزن جایگاه شصت و هفتم را به خود اختصاص داد.

همچنین اصغر عزیزی پاراتکواندوکار وزن ۷۵+ کیلوگرم و در کلاس (K44) با ۱۷۳/۵۴ امتیاز در جایگاه چهارم ایستاد و حامد حق‌شناس دیگر نماینده ایران در این وزن با ۶۱/۹۲ امتیاز رده چهاردهم را به خود اختصاص داد.

محسن عبدی نیز در این وزن با ۱۸ امتیاز جایگاه ۲۸ را در اختیار دارد.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری ایسنا

ثبت ديدگاه