«گرگان پیروز بازی حساس هفته پایانی لیگ‌برتر بسکتبال»

صفحه اصلی/ورزشی/توپ و تور/«گرگان پیروز بازی حساس هفته پایانی لیگ‌برتر بسکتبال»«گرگان پیروز بازی حساس هفته پایانی لیگ‌برتر بسکتبال»ایران رسانه: تیم شهرداری گرگان توانست حساس‌ترین بازی هفته پایانی مرحله گروهی لیگ‌برتر بسکتبال را با پیروزی پشت سر بگذارد. دیدار تیم‌های بسکتبال ذوب آهن و پتروشیمی بندرامام

هفته هجدهم و پایانی مرحله گروهی لیگ‌برتر بسکتبال باشگاه‌های ایران از ساعت ۱۶ امروز با برگزاری سه دیدار پیگیری شد که تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و شهرداری گرگان مقابل رقبای خود به برتری رسیدند.

در نخستین بازی این هفته دو تیم ذوب‌آهن و پگاه ایران در اصفهان به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۸۰-۷۳ به سود ذوبی‌ها پایان یافت. نتایج چهار کوارتر این بازی به شرح زیر رقم خورد:

کوارتر اول: ۲۰-۱۴ ذوب‌آهن
کوارتر دوم: ۱۹-۱۴ ذوب‌آهن
کوارتر سوم: ۲۰-۱۶ ذوب‌آهن
کوارتر چهارم: ۲۱-۲۹ پگاه
محمد اوجاقی با کسب ۲۰ امتیاز برای تیم پگاه ایران، امتیازآورترین بازیکن این بازی شد.

دومین بازی این هفته نیز میان دو تیم شهرداری گرگان و نفت آبادان برگزار شد که در پایان، تیم شهرداری گرگان با حساب ۷۶-۵۸ مقابل میهمان خود به برتری رسید تا پیروز حساس‌ترین بازی هفته شود. نتایج چهار کوارتر این دیدار به شرح زیر رقم خورد:
کوارتر اول: ۱۹-۱۴ شهرداری گرگان
کوارتر دوم: ۲۶-۸ شهرداری گرگان
کوارتر سوم: ۱۹-۲۱ نفت آبادان
کوارتر چهارم: ۱۲-۱۵ نفت آبادان
امیر صدیقی با کسب ۲۴ امتیاز برای تیم شهرداری گرگان، امتیازآورترین بازیکن زمین شد.

در آخرین بازی این هفته نیز تیم‌های رعد پدافند دزفول و نیرو زمینی به مصاف هم رفتند که این بازی ۶۰-۵۸ به سود رعدی‌ها پایان یافت.

نتایج هفته پایانی لیگ برتر بسکتبال به قرار زیر رقم خورد:
شهرداری گرگان ۷۶ – پالایش نفت ابادان ۵۸
ذوب اهن اصفهان ۸۰ – پگاه ایران ۷۳
رعد پدافند هوایی دزفول ۶۰ – نیروی زمینی ۵۷

بازی تیم‌های شیمیدر و آویژه صنعت پارسا به دلیل حضور شیمیدر در جام‌باشگاه‌های غرب آسیا در تاریخ ۹۷/۱۲/۲۷ برگزار خواهد شد.

۹ تیم در جدول رقابت‌های لیگ حضور دارند که هشت تیم از آن‌ها راهی مرحله پلی‌آف می‌شوند که با توجه به شرایط جدول، تنها تیمی که نمی‌تواند به این مرحله صعود کند رعد پدافند دزفول است. در مرحله پلی‌آف تیم هشتم با تیم اول، تیم هفتم با تیم دوم، تیم ششم با تیم سوم و تیم پنجم با تیم چهارم جدول رده‌بندی بازی خواهند کرد.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری ایسنا

ثبت ديدگاه