«ترکیب نهایی تیم مشخص شد/ اولین مسابقه برای ثبت امتیاز المپیک»

صفحه اصلی/ورزشی/«ترکیب نهایی تیم مشخص شد/ اولین مسابقه برای ثبت امتیاز المپیک»«ترکیب نهایی تیم مشخص شد/ اولین مسابقه برای ثبت امتیاز المپیک»ایران رسانه:

ترکیب نهایی تیم مشخص شد/ اولین مسابقه برای ثبت امتیاز المپیک

ترکیب نهایی تیم دوچرخه سواری کشورمان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در بخش جاده مشخص شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا در بخش جاده از هفته آینده به میزبانی ازبکستان برگزار می‌شود که بعد از گذشت حواشی به وجود آمده برای اعزام تیم و مشکلات مالی که گریبان فدراسیون را گرفته بالاخره ترکیب نهایی تیم اعلام شد.

محمود پراش مربی تیم ملی دوچرخه سواری کشورمان ترکیب نهایی تیم را در چهار بخش بانوان، بزرگسالان و زیر ۲۳ سال و جوانان اعلام کرد.

در رده سنی بزرگسالان، سعید صفرزاده، بهنام آرین، حمید پورهاشم، مهدی سهرابی و مرتضی رضوانی نفرات اعزامی را تشکیل می‌دهند که در این بین بهنام آرین نماینده ایران در بخش تایم تریل انفرادی است.

اما در بخش امید و زیر ۲۳ سال امیرحسین جمشیدیان و محمد گنج خانلو تنها رکابزنان اعزامی ایران به ازبکستان خواهند بود که جمشیدیان در بخش تایم تریل برای کشورمان رکاب خواهد زد.

در بخش جوانان مسعود خاکی تنها ورزشکار حاضر در ترکیب تیم است. در بخش بانوان نیز ماندانا دهقان و سمیه یزدانی راهی رقابت‌های قهرمانی آسیای جاده خواهند شد.

سی و نهمین دوره مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی بزرگسالان جاده آسیا، بیست و ششمین دوره رده سنی جوانان و هشتمین دوره پا را سایکلینگ از سوم تا هشتم اردیبهشت ماه در کشور ازبکستان برگزار خواهد شد. این تیم پایان هفته جاری راهی تاشکند می‌شود. طبق اعلام اتحادیه جهانی دوچرخه سواری، امتیازات کسب شده در این رقابت‌ها در زمره امتیازات ثبت شده برای کسب سهمیه بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ محسوب خواهد شد و به این ترتیب این اولین رقابت رسمی دوچرخه سواران کشورمان در سال ۲۰۱۹ برای کسب سهمیه المپیک توکیو می‌باشد.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری مهر

ثبت ديدگاه