«حضور کاروان ورزشی ایران در ۴ رشته ورزشی قطعی شد»

صفحه اصلی/ورزشی/«حضور کاروان ورزشی ایران در ۴ رشته ورزشی قطعی شد»«حضور کاروان ورزشی ایران در ۴ رشته ورزشی قطعی شد»ایران رسانه:

 حضور کاروان ورزشی ایران در ۴ رشته ورزشی قطعی شد

برای شرکت در یونیورسیاد دانشجویان جهان حضور کاروان ورزشی ایران در چهار رشته تکواندو، والیبال، تیراندازی و تیراندازی با کمان قطعی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، اولین نشست هیأت رئیسه فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی در سال ۱۳۹۸ با موضوع چگونگی حضور کاروان ورزشی ایران در سی‌امین یونیورسیاد دانشجویان جهان با حضور کلیه اعضا در محل فدراسیون برگزار شد.

در ابتدای جلسه محمدرضا دهخدا رئیس فدراسیون ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه، گزارشی از کارهای انجام شده و برنامه‌های فدراسیون در خصوص رقابتهای یونیورسیاد دانشجویان جهان ارائه داد و در ادامه اعضای هیأت رئیسه نقطه نظرات خود در خصوص فعالیت‌های فدراسیون را بیان کردند.

با تصمیم هیأت رئیسه فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی با تاکید بر کاروان کیفی تیم‌های دانشجویی ایران در چهار رشته تکواندو (کیورگی و پومسه)، والیبال، تیروکمان (کامپوند) و تیراندازی حضورشان قطعی شد و در خصوص رشته دوومیدانی مقرر شد بعد بررسی از رکوردهای مسابقات آتی که هفته آینده برگزار می‌شود در صورتی که بتوانند رکوردهای لازم را کسب کنند به مسابقات اعزام شوند.

در این نشست دهخدا، بشیریان، دکتر حمیدی، حمید احمدی، محمد دادگان، رضا قراخانلو، علیزاده، مقدم منش، تجلی، نصیرزاده، روحانی و خانم صفاری اعضای هیأت رئیسه فدراسیون حضور داشتند.

سی امین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان ۱۲ لغایت ۲۳ تیرماه ماه در شهر ناپل کشور ایتالیا برگزار می‌شود.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری مهر

ثبت ديدگاه