«طرح‌ها و ایده‌های فناورانه در حوزه آب و پساب حمایت می شوند»

صفحه اصلی/علم و فناوری/«طرح‌ها و ایده‌های فناورانه در حوزه آب و پساب حمایت می شوند»«طرح‌ها و ایده‌های فناورانه در حوزه آب و پساب حمایت می شوند»ایران رسانه:

طرح‌ها و ایده‌های فناورانه در حوزه آب و پساب حمایت می شوند

طرح‌ها و ایده‌های فناورانه در حوزه آب و پساب توسط یک شتابدهنده مورد حمایت قرار می گیرند.

‌-یک شتابدهنده که زیر نظر ستاد توسعه فناوری آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی و فناوری و دانشگاه صنعتی شریف فعالیت می‌کند اقدام به ارائه فراخوان ایده و طرح در حوزه فناوری‌های آب کرده است.

این فراخوان در ۳ حوزه «فناوری‌های جدید تولید و تأمین آب»، «تصفیه و بازچرخانی پساب و فاضلاب» و «بهینه سازی مصرف آب» است که هم اکنون جلسات ارزیابی طرح‌های برگزیده با فناوران در حال برگزاری است.

تیم‌های پذیرش شده دارای طرح و ایده از امکانات مختلفی بهره‌مند می‌شوند. از برخی خدمات این شتابدهنده می‌توان به شبکه‌سازی، تأمین سرمایه اولیه، فضای استقرار و امکانات زیرساختی، مشاوره و مربی گری و آموزش اشاره کرد.

این شتاب دهنده به افراد و تیم‌های صاحب ایده و شرکت‌های نوپا کمک می‌کند تا ایده و راهکار خود را برای حل چالش‌های آب کشور توسعه دهند. همچنین در کنار تیم‌ها قرار می‌گیرد تا آن‌ها مراحل توسعه محصول و رسیدن به MVP (محصول اولیه) را پشت سر گذرانده و به سمت تجاری‌سازی و خلق ارزش و ثروت حرکت کنند.

علاقمندان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر Watech.ir مراجعه کنند.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری مهر

ثبت ديدگاه