«حذف تلخ منچسترسیتی در خانه/ صعود آسان لیورپول به نیمه نهایی»

صفحه اصلی/ورزشی/فوتبال/«حذف تلخ منچسترسیتی در خانه/ صعود آسان لیورپول به نیمه نهایی»


;کالاهای زیر و بسیاری موارد دیگر را از دیجی کالا بخرید و درب منزل تحویل بگیرید:«حذف تلخ منچسترسیتی در خانه/ صعود آسان لیورپول به نیمه نهایی»ایران رسانه:

حذف تلخ منچسترسیتی در خانه/ صعود آسان لیورپول به نیمه نهایی

مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با برگزاری دو دیدار پیگیری شد که طی آن تیم های تاتنهام و لیورپول به مرحله بعدی صعود کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، دومین شب از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا امشب ساعت ۲۳:۳۰ با برگزاری دو دیدار منچسترسیتی – تاتنهام و لیورپول – پورتو به اتمام رسید.

در اولین بازی امشب دو تیم سیتی و تاتنهام در دیدار جذاب و دیدنی به مصاف هم رفتند که با وجود پیروزی ۴ بر ۳ منچسترسیتی در این دیدار، در نهایت به دلیل گل زده بیشتر در خانه حریف، این شاگردان پوچیتنو در تاتنهام بودند که به مرحله نیمه نهایی این رقابتها رفتند و حریف آژاکس شدند.

در دیگر دیدار این مرحله تیم فوتبال لیورپول در خانه پورتو به مصاف این تیم رفت که در نهایت با نتیجه چهار بر یک به پیروزی رسید تا در مجموع با نتیجه شش بر یک راهی مرحله بعد شود.

در مرحله نیمه نهایی، لیورپولی‌ها باید به مصاف بارسلونایی بروند که شب گذشته موفق به شکست منچستریونایتد شد و تاتنهامی ها هم باید به مصاف شگفتی ساز این فصل فوتبال اروپا یعنی آژاکس هلند بروند؛ تیمی که در مراحل قبل موفق به حذف رئال مادرید و یوونتوس شده است.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری مهر

ثبت ديدگاه


کالاهای زیر و سایر مایحتاجتان را از دیجی کالا با آسودگی بخرید: