«خانم‌ها با چه لباس‌هایی تاثیرگذارترند؟»

صفحه اصلی/مطالب جالب و خواندنی ۲/«خانم‌ها با چه لباس‌هایی تاثیرگذارترند؟»«خانم‌ها با چه لباس‌هایی تاثیرگذارترند؟»ایران رسانه:

همه می‌دانیم که هیچ چیزی مانند صادق بودن و درست رفتار کردن، نمی‌تواند وجه مشخصی را به ما ببخشید و پیش دیگران اعتباری به ما دهد.

و هر اندازه هم که بدون این ویژگی‌ها تلاش کنیم، هیچ وقت به نتیجه‌ای ماندگار نخواهیم رسید.

اما در کنار این قضیه، قطعا بیسار از موارد ریز دیگر هم وجود دارند که ماندد رفتارمان چندان ملموس نیستند، اما به مرور تاثیر کوچک اما موثری در برداشتی که از ما خواهد شد، دارند.

در این مطلب قصد داریم که چند تکنیک ساده اما موثر را برای خانم‌هایی که می‌خواهند شخصیت تاثیرگذاری از خود به جا بگذارند را بررسی کنیم

اول: بی‌خیال تجملات شوید

اصولا خانم‌ها بسیار بیشتر از آقایان تمایل به استفاده از زیورآلات و لباس مجلسی های مختلف دارند. به همین دلیل گاهی پیش می‌آید که در استفاده از آن‌ها زیاده روی می‌کنند.

بیش از اندازه شیک و اتو کشیده بودن باعث می‌شود که دیگران کمی از شما بترسند!

این‌که شما از بالا به آن‌ها نگاه می‌کنید، خود را برتر از دیگران می‌بینید و مسائل دیگر همگی به خاطر همین مساله پیش می‌آیند.

به همین دلیل افراد نمی‌توانند با شما ارتباط موثری برقرار کنند و در نتیجه نمی‌توانید آن طور که می‌خواهید، با تاثیرگذاری نظراتشان را تغییر دهید.

دوم: از لباس‌های آزاد و رها استفاده نکنید

مدل مانتو، شلوار، شال و حتی کفش‌هایی که فرم خاصی ندارند و بیشتر راحت هستند تا رسمی، شما را فردی بدون جدیت لازم نشان می‌دهند.

شلخته و بی‌نظمی جزئی جدایی ناپذیر از این نوع پوشیدنی‌ها هستند و در حالی که ممکن اند برای قرارهای دوستانه و دورهمی کاملا مطلوب به نظر برسند، اما ناخودآگاه باعث می‌شود که کمتر روی شما و حرف‌هایتان حساب باز کنند.

به همین دلیل به خصوص در اولین جلسات- مانند مصاحبه کاری- سعی کنید از مدل لباس‌هایی استفاده کنید که شما را منظم و محکم نشان دهند. به همین منظور میتوانید خرید لباس رسمی ولباس مجلسی در شی بای را امتحان کنید.

سوم: لباس‌های با طراحی شلوغ و رنگ‌های مختلف را فراموش کنید

چه چیزی باعث می‌شود که نظرتان خریدار بیشتری داشته باشد؟

هنگامی که شما فردی باتجربه و با فکری متمرکز در زمینه خاصی باشید.

این به معنی آن است که وقتی شما می‌خواهید تمام فکر و انرژی خودتان را روی مساله خاصی بگذارید، دیگر نمی‌توانید به مسائل پیش پا افتاده‌ای مانند ایجاد یک ست لباس زیبا فکز کنید.

پس اگر چندین رنگ و طرح مختلف را با دقت تمام با یکدیگر هماهنگ کردید و در جلسه‌ چندان به نظرات‌تان اهمیت داده نشد، تعجب نکنید.

افراد بیشتر دوست دارند تا حرف‌های یک فرد حرفه‌ای را باور کنند، تا یک فرد زیبا را!

چهارم: از رنگ‌های قدرتمند و پر‌ رنگ استفاده کنید

چرا از تاریکی می‌ترسیم؟ چون نمی‌توانیم آنچه را که در داخل تاریکی وجود دارد را حدس بزنیم، در نتیجه خودمان را در برابرش ضعیف می‌پنداریم و ان را قدرتمند ارزیابی می‌کنیم.

هنگامی که شما از رنگ‌های تاریک‌تری مانند زرشکی و سرمه‌ای استفاده می‌کنید، پیچیده‌تر به نظر می‌رسید.

در نتیجه وقتی که نظر خود را ارائه می‌دهید، افراد کمتر می‌توانند شما را حدس بزنند و بهتر به شما گوش می‌دهند.

همین طور کمی هم در مقابلتان احساس ضعف خواهند کرد و این به نفعتان تمام خواهد شد.

البته منظور از تیره پوشیدن، لزوما سیاه و رنگ‌های تیره نیست،‌ بلکه منظور این است که به جای این‌که طیف‌های روشن یک رنگ را امتحان کنید، از طیف‌های تیره آن‌ها برای موثر تر بودن استفاده کنید.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: عصر ایران

ثبت ديدگاه