«آغاز ثبت نام ششمین جشنواره فناوری ITEEKEND 6 از 25 اردبیهشت ماه»

صفحه اصلی/علم و فناوری/«آغاز ثبت نام ششمین جشنواره فناوری ITEEKEND 6 از 25 اردبیهشت ماه»«آغاز ثبت نام ششمین جشنواره فناوری ITEEKEND 6 از 25 اردبیهشت ماه»ایران رسانه:

آغاز ثبت نام ششمین جشنواره فناوری ITEEKEND 6 از 25 اردبیهشت ماه

ثبت نام در ششمین جشنواره فناوری ITEEKEND 6 از ۲۵ اردبیهشت ماه سال ۱۳۹۸آغاز خواهد شد.

به گزارش آریا، این رویداد به تاریخ ۱۳تیر ماه سال جاری و در سالن جابر ابن حیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

جشنواره فناوری اطلاعات به صورت کلی رویدادی است که در آن افراد سرشناس در حوزه فناوری اطلاعات تجربیات خود را در قالب سخنرانی های کوتاه با مخاطبان به اشتراک می گذارند.

از اهداف اصلی رویداد می توان به ایجاد محیطی برای گردهمایی، گفتگو و هم افزایی نوآوران، نخبگان، صاحبان ایده و علاقه ‌مندان به رویکردها و نگرش‌های نو در سطحی فراتر از مرزهای جغرافیایی و همچنین شناسایی آنها برای سرمایه گذاری مادی و حتی معنوی توسط حوزه های مختلف جهت پیشبرد اهداف کشور اشاره کرد.

IT Weekend می‌کوشد تا با انتشار تجربیات ارزنده در حوزه فناوری اطلاعات تلاشی برای پیشرفت کشور در این حوزه را ارائه دهد.

هدف اصلی IT weekend معرفی و شناساندن ایده‌های بکر و خلاق جهت ایجاد کسب کار های نوین و ایجاد اشتغال است. برای همین است که این رویداد به خوبی در اذهان نقش خواهد بست. این رویداد در بین تمامی رویدادهای مشابه با توجه به شایستگی و کیفیت بالای مخاطبین، محل برگزاری، تجربه کادر برگزاری آن، سخنرانان برجسته و معتبر، موجب ارتقای سطح رضایت مخاطبین و کیفیت همایش گردیده است.

انتقال تجربه در کسب کار های مبتنی بر فناوری اطلاعات، داستان های موفقیت و شکست و ایجاد انگیزه در تولید استارتاپ های نوآورانه در
ششمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور

ITWeekend6

۱۳تیر ماه سال ۱۳۹۸

دانشگاه صنعتی شریف

جهت ثبت نام و مشاهده فیلم های سخنرانان و مطالعه گزارش برگزاری دوره های گذشته به سایت رسمی جشنواره مراجعه بفرمایید و یا با دبیرخانه رویداد تماس حاصل فرماید.

http://itweekend.ir

شماره تماس دبیرخانه:

۰۲۱-۶۶۰۲۸۹۶۳-۵

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری آریا

ثبت ديدگاه