«توییت‎ عضو کمیسیون امنیت ملی در واکنش به جنایات عربستان در یمن»

صفحه اصلی/سیاسی/«توییت‎ عضو کمیسیون امنیت ملی در واکنش به جنایات عربستان در یمن»«توییت‎ عضو کمیسیون امنیت ملی در واکنش به جنایات عربستان در یمن»ایران رسانه:

توییت‎ عضو کمیسیون امنیت ملی در واکنش به جنایات عربستان در یمن

قرچک- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره جنایات عربستان در یمن و سکوت آمریکا و مجامع بین المللی توییت کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سید حسین نقوی حسینی در یک پیام‌ توییتری به انتقاد از سکوت آمریکا و شورای امنیت سازمان ملل متحد در مقابل جنایات عربستان در یمن پرداخت.

وی در این توییت‌، از شورای امنیت به عنوان شورایی خاموش یاد کرده و نوشت: در هر جای دنیا اگر کودکی در حمله ای به قتل رسیده بود، شورای امنیت قطعنامه حمله به آن کشور را صادر می کرد، اما در یمن بیش از ۶ هزار کودک معصوم با بمب های آمریکایی قتل عام شدند، ولی آمریکا نه تنها علیه عربستان حرفی نمی زند، بلکه شورای امنیت نیز خاموش است، منتظر حقوق بشر نباشید، برای ظهور دعا کنید.

گفتنی است از ۲۵ مارس ۲۰۱۵ برابر با ۶ فروردین ۹۴، عربستان طی حمله ای هوایی به یمن، جنگی نابرابر را علیه مردم این کشور آغاز کرده و تاکنون جنایات فراوانی مرتکب شده است، این جنگ تا امروز ادامه داشته است.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری مهر

ثبت ديدگاه