«تعداد کاندیداهای انتخابات کمیته ملی پارالمپیک به ۵ نفر رسید»

صفحه اصلی/ورزشی/«تعداد کاندیداهای انتخابات کمیته ملی پارالمپیک به ۵ نفر رسید»«تعداد کاندیداهای انتخابات کمیته ملی پارالمپیک به ۵ نفر رسید»ایران رسانه:

تعداد کاندیداهای انتخابات کمیته ملی پارالمپیک به ۵ نفر رسید

روز دوم مهلت تعیین شده برای ثبت‎نام کاندیداهای انتخابات کمیته ملی پارالمپیک با نام‎نویسی سه کاندیدا همراه بود.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، مهلت تعیین شده برای نام نویسی از کاندیداهای کمیته ملی پارالمپیک امروز سه شنبه پیگیری شد. در این روز که دومین روز ثبت نام کاندیداها به حساب می آید، بهروز برجسته، جهانگیر فدایی و محمدرضا مظلومی آمادگی رسمی خود را اعلام کردند.

بر این اساس، برجسته برای تصدی پست های بازرس و هیات اجرایی، فدایی برای پست های نایب رئیس مردان و هیات اجرایی و محمد رضا مظلومی برای پست های نایب رئیس آقایان و هیات اجرایی، نام نویسی کردند.

ثبت نام در مجمع انتخاباتی کمیته ملی پارالمپیک برای افرادی که شرایط حضور را دارند، تا آخر وقت اداری روز پنج شنبه، ۲۴ آبان ماه در محل کمیته ملی پارالمپیک، مقدور است. پیش از این نیز امیر ماندگار فرد برای پست های نایب رئیسی آقایان و بازرس و سید احمد سیدباقری برای پست های نایب رئیسی آقایان و عضویت در هیات اجرایی، نام نویسی کرده بودند.

مجمع انتخاباتی کمیته ملی پارالمپیک روز شنبه، ۲۴ آذر ماه برگزار خواهد شد. ریاست این کمیته از ابتدای تاسیس تا کنون بر عهده محمود خسروی وفا بوده است.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری مهر

ثبت ديدگاه