«صعود نوشاد عالمیان و مریم صامت در رنکینگ جهانی تنیس روی میز»

صفحه اصلی/ورزشی/توپ و تور/«صعود نوشاد عالمیان و مریم صامت در رنکینگ جهانی تنیس روی میز»«صعود نوشاد عالمیان و مریم صامت در رنکینگ جهانی تنیس روی میز»ایران رسانه:

صعود نوشاد عالمیان و مریم صامت در رنکینگ جهانی تنیس روی میز

رنکینگ جهانی تنیس روی میز در حالی منتشر شد که به جز نوشاد عالمیان دیگر نمایندگان ایران در بخش مردان سقوط داشتند؛ در بخش بانوان هم مریم صامت صعود قابل توجهی داشته است.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری تنیس روی میز، رنکینگ جدید فدراسیون جهانی تنیس روی میز در حالی منتشر شد که نمایندگان کشورمان به خاطر غیبت در میادین بین المللی با کسر امتیاز مواجه شده و به همین دلیل جایگاه قبلی خود را از دست داده اند.

بر این اساس میعاد لطفی ۶ پله، افشین نوروزی ۷ پله، امین احمدیان ۴ پله، حمیدرضا طاهرخانی ۱۷ پله، امین میرالماسی ۲۰ پله، امیر حسین هدایی ۳۹ پله، محمدعلی روئین تن ۵۰ پله و آرمان حاجیئی ۴۶ پله نسبت به ماه قبل سقوط داشتند.

در این میان نیما عالمیان نفر اول رنکینگ ایران با یک پله سقوط در جایگاه ۶۶ و نوشادعالمیان با یک پله صعود به جایگاه ۷۲ ارتقا پیدا کرد.

این در حالی است که در بخش بانوان مریم صامت صعود ۴۱ پله ای داشته است.

همچنین امین احمدیان نیز در رتبه بندی جوانان همچنان در رنکینگ زیر ۲۰ و با رتبه ۱۷ قرار دارد. به جز آریا امیری که با یک پله صعود از جایگاه ۴۲۸ به ۴۲۷ در رده سنی جوانان ازتقا پیدا کرد سایر بازیکنان حاضر در رده سنی جوانان و زیر ۲۱ سال در بخش بانوان و آقایان تغییرات قابل ملاحظه ای نداشته اند.

در رده سنی نوجوانان نیز تغییرات رادین خیام همچنان نفر ششم رنکینگ نوجوانان جهان می باشد نوید شمس نیز در رتبه ۲۸ قرار گرفته و محمد امین صمدی با ۲ پله ارتقا به رتبه ۲۱۹، صعود ۳ پله ای محمد همچنین جواد سهرابی به جایگاه ۲۷۸ دست یافته است و مبین علیپور در جایگاه ۳۰۶ قرار گرفت.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری مهر

ثبت ديدگاه