«درفشی‌پور برنز جهانی گرفت/ ادامه ناکامی بانوان کاراته‌کا با پنجمی‌تیم کومیته»

صفحه اصلی/ورزشی/کشتی - رزمی/«درفشی‌پور برنز جهانی گرفت/ ادامه ناکامی بانوان کاراته‌کا با پنجمی‌تیم کومیته»«درفشی‌پور برنز جهانی گرفت/ ادامه ناکامی بانوان کاراته‌کا با پنجمی‌تیم کومیته»ایران رسانه: تیم‌ کومیته بانوان ایران با شکست در دیدار رده‌بندی از کسب مدال بازماند و هامون درفشی‌پور به مدال برنز کومیته انفرادی مردان رسید. درفشی پور کاراته

در ادامه رقابت‌های کاراته قهرمانی جهان ۲۰۱۸ اسپانیا، تیم کومیته بانوان ایران در دیدار رده‌بندی این بخش رودروی تیم‌کشور میزبان(اسپانیا) قرار گرفت که با نتیجه یک بر صفر نتیجه را واگذار کرد و از کسب مدال برنز بازماند تا عملکرد ضعیف بانوان کاراته‌کا در این دوره از رقابت‌های جهانی تکمیل شود.

تیم کومیته بانوان در بازی خود ابتدا سنگال را شکست داد، در مبارزه دوم هلند را یک بر صفر مغلوب کرد و در سومین پیکار مقابل تیم ژاپن به نتیجه تساوی صفر بر صفر رسید تا با رای داوران در هانتی بازنده تاتامی شده و راهی جدول شانس مجدد شود.

در این مرحله تیم ایران ابتدا مقابل تیم ترکیه یک بر صفر به پیروزی دست یافت و در دومین بازی برابر تیم کوزوو با برتری دو بر صفر به دیدار رده‌بندی راه یافت که با شکست از اسپانیا در این‌ مسابقه در رده پنجم این مسابقات قرار گرفت.

اما هامون درفشی پور نماینده وزن ۶۷-کیلوگرم تیم مردان در دیدار رده‌بندی موفق شد “رائول کوئروا” از اسپانیا را شش بر صفر شکست دهد و اولین مدال برنز جهانی خود را کسب کند.

درفشی پور پس از یک دور استراحت، در دور دوم مقابل “ریان اونیل” از کانادا یک بر صفر پیروز شد و در ادامه مقابل “آلبرتو گالوز” از پاناما پس از تساوی صفر بر صفر با رای داوران در هانتی برنده شد. او در سومین دیدار هم مقابل “دیوید کوهن” آلمانی به تساوی صفر صفر رسید و با رای داوران برنده تاتامی شد،در مبارزه چهارم خود دو بر یک “رافیض حسنوف” آذربایجانی را شکست داد اما در نیمه‌نهایی دو بر صفر مقابل “استیون داکوستا” فرانسوی شکست خورد و به جدول شانس مجدد رفت.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری ایسنا

ثبت ديدگاه