«سوزوکی: کسب جایزه بهترین بازیکن لیگ قهرمانان کار سختی بود»

صفحه اصلی/ورزشی/فوتبال/«سوزوکی: کسب جایزه بهترین بازیکن لیگ قهرمانان کار سختی بود»«سوزوکی: کسب جایزه بهترین بازیکن لیگ قهرمانان کار سختی بود»ایران رسانه: بازیکن تیم کاشیما ژاپن می‌گوید از اینکه توانستیم اولین قهرمانی کاشیما را به دست آوریم بسیار خوشحالم. دیدار پرسپولیس و کاشیما کاشیما آنتلرز - فینال لیگ قهرمانان آسیا

‌ سوزوکی بازیکن تیم کاشیما ژاپن پس از قهرمانی تیمش در لیگ قهرمانان آسیا گفت: از این‌که توانستیم اولین قهرمانی کاشیما را به دست آوریم بسیار خوشحالم.

وی درباره دریافت برترین بازیکن لیگ قهرمانان آسیا گفت: کسب این جایزه کار سختی بود ولی این جایزه متعلق به من نیست و مال تمام بازیکنان تیم است.

او درباره جو ورزشگاه آزادی گفت: اولین بار بود که چنین جمعیتی را در یک ورزشگاه دیدم و این باعث شد تا توان بیشتری برای حمله کردن و مقاومت روبروی پرسپولیس داشته باشیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا شانس دریافت بهترین بازیکن سال آسیا را دارید، گفت: این بحث که بخواهم برترین بازیکن سال آسیا شوم مطرح نیست ولی می‌خواهم تلاش خود را بیشتر کنم تا در جهان حرف را بزنم.

او در پاسخ به این سوال که بازی برابر تیم‌های شرق آسیا سخت تر بود یا غرب گفت: فرقی نمی‌کند ولی پرسپولیس تیم بسیار خوبی بود و در مقابل این تیم بازی کردن بسیار مفید و مهم بود.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری ایسنا

ثبت ديدگاه