«ناظر داوری: اگر سوالی دارید از یاوری بپرسید/ ناظر سازمان لیگ: گزارشم را به کمیته‌ مسابقات دادم!»

صفحه اصلی/ورزشی/توپ و تور/«ناظر داوری: اگر سوالی دارید از یاوری بپرسید/ ناظر سازمان لیگ: گزارشم را به کمیته‌ مسابقات دادم!»«ناظر داوری: اگر سوالی دارید از یاوری بپرسید/ ناظر سازمان لیگ: گزارشم را به کمیته‌ مسابقات دادم!»ایران رسانه: پس از درگیری‌ها در دیدار والیبال بین تیم‌های شهرداری ارومیه و پیام مشهد ناظران داوری و سازمان لیگ نیز پاسخ روشنی درباره آن چه که اتفاق افتاد ندادند. دیدار والیبال شهرداری ارومیه با پیام مشهد

به‌ گزارش ‌ایسنا، پس از حواشی و درگیری‌های عجیب و غریب در ست پنجم دیدار والیبال تیم‌های شهرداری ارومیه و پیام مشهد که با برتری مشهدی‌ها پایان یافت و منجر به زد و خورد و شکایت در کلانتری شد، ناظران بازی نیز نسبت به اتفاقات داوری و وقفه ۴۰ دقیقه ای که در امتیازات پایانی ست پنجم رخ داد، حرفی نزدند و در واقع هر کدام به جای پاسخگویی، جواب دادن در این باره را به افراد دیگری ارجاع دادند.

در همین خصوص امیدوار حاتمی، ناظر کمیته‌ داوران در دیدار شب گذشته (جمعه‌) درباره اتفاقات داوری و تغییر رای داور اول پس از مشاهده صحنه مشکوک در گوشی موبایل، اظهار کرد: نماینده سازمان لیگ آقای یاوری بود و مطمئنا گزارشی نوشته است، اما من هم صحبت‌هایی که شده است را تایید می‌کنم. در این بازی داوران خط اشتباه های مکرر زیادی داشتند و همین مساله بر روی داور اول نیز تاثیر گذاشت. در صحنه درگیری موسوی نیز یک فرد که به نظر از عوامل باشگاه بود دخالت کرد. می‌توانید از یاوری موضوع را پیگیری کنید.

در ادامه‌ یاوری ناظر سازمان لیگ نیز بدون این که پاسخ دقیقی بدهد، گفت‌: من گزارش کاملی درباره این بازی آماده کرده‌ام و آن را تقدیم فدراسیون می‌کنم. در حال‌ حاضر هم نمی‌توانم قانونا صحبتی کنم و اگر سوالی هست از کمیته‌ مسابقات و شخص آقای یزدان پناه باید پرسیده شود.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری ایسنا

ثبت ديدگاه