«روحیه امیدواری در جامعه تقویت شود»

صفحه اصلی/سیاسی/«روحیه امیدواری در جامعه تقویت شود»«روحیه امیدواری در جامعه تقویت شود»


.اخبار سیاسی، نشر در ایران رسانه

ایران رسانه: کرج-ایرنا- نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه طی سال های اخیر اقدامات خوبی مناطق مختلف کشور از جمله البرزانجام شده ، گفت: روحیه امیدواری در جامعه می بایست تقویت شود. به گزارش ایرنا، محمد جواد کولیوند روز شنبه در نشست فرصت ها و چالش های شهر گرمدره کرج که شماری از مدیران کل استان البرز برگزار شد، افزود: شهر گرمدره نمونه ای از مناطقی است که طی چهار سال گذشته در ابعاد مختلف جهش خوبی داشته است.
رئیس کمیسیون شوراهای اسلامی و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: باید به مردم امید داد و اینکه بگوییم هیچ کاری نکردیم، درست نیست.
وی ادامه داد: امروز به برکت تلاش های بی دریغ مسئولان ، ایستگاه قطار شهری فعال است ومشکلات قضایی صنایع این منطقه مرتفع شده است.
کولیوند تاکید کرد: اینکه بگوییم هیچ اقدامی در منطقه گرمدره و سایر مناطق کشورصورت نگرفته دور از انصاف است.
وی در عین حال گفت: اکنون منطقه گرمدره مشکلاتی مانند سرازیر شدن ترافیک بزرگراه تهران کرج وتوقفگاه راه آهن دارد که در سطح کلان پیگیری می شود.
نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکل بخش آب مختص گرمدره نیست و یک مشکل استانی محسوب می شود، افزود: پیگیری این مسئله ضروری است .
وی در بخش دیگری از سخنانش ایجاد درمانگاه شبانه روزی و احداث بیمارستان ۵۶ تختخوابی ازنیازهای شهرگرمدره برشمرد و گفت: این نیازها را پیگیری وبه نتیجه می رسانیم.
گرمدره با جمعیتی حدود ۲۰ هزار نفر در جنوب شرقی کلانشهر کرج قرار دارد.
۷۴۱۰/ ۶۱۵۵
.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری ایرنا

ثبت ديدگاه