«ناکامی هر ۵ جودوکار ایران در گرندپری ازبکستان»

صفحه اصلی/ورزشی/کشتی - رزمی/«ناکامی هر ۵ جودوکار ایران در گرندپری ازبکستان»«ناکامی هر ۵ جودوکار ایران در گرندپری ازبکستان»ایران رسانه: در روز پایانی جودوی گرندپری ازبکستان، نیک‌اقبال و ملک‌زاده نیز با شکست برابر حریفان خود در همان دور نخست حذف شدند تا پرونده تیم پنج نفره ایران در این رقابت‌ها با حذف تمامی آن‌ها بسته شود. جودو

در ادامه رقابتهای جودوی گرندپری ازبکستان، ایمان نیک اقبال نماینده وزن ۹۰- کیلوگرم ایران در دور نخست به مصاف اسلام بازبایف از قزاقستان رفت که با شکست مقابل حریف خود از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم نیز حمیدرضا ملک‌زاده در همان دور نخست برابر یرسیل خاشیبایف از قزاقستان شکست خورد و حذف شد تا پرونده تیم پنج نفره ایران در این رقابت‌ها با حذف تمامی جودوکاران ایران بسته شود.

پیش از این ابوالفضل محمودی در وزن ۶۰- ، محمدرضا صدیقی در ۶۶- و مهدی فتحی پور در وزن ۸۱- کیلوگرم با شکست برابر رقبایشان از دور رقابت‌ها حذف شدند.

تنها پیروزی نمایندگان ایران در این رقابت‌ها را فتحی‌پور در وزن ۸۱- کیلوگرم بدست آورد و توانست روز گذشته(شنبه) در دور نخست حریفی از ترکمنستان را شکست دهد اما در دومین مبارزه برابر حریف قزاق شکست خورد و حذف شد.

هدایت تیم اعزامی ایران به این رقابت‌ها بر عهده محمد منصوری سرمربی تیم ملی بود.

این رقابت‌ها با حضور ۳۵۲ جودوکار از ۴۷ کشور در حال برگزاری است.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری ایسنا

ثبت ديدگاه