«جلسه ویژه مجلس با «همتی» و «دژپسند» برای مقابله با تحریم‌ها»

صفحه اصلی/سیاسی/«جلسه ویژه مجلس با «همتی» و «دژپسند» برای مقابله با تحریم‌ها»«جلسه ویژه مجلس با «همتی» و «دژپسند» برای مقابله با تحریم‌ها»ایران رسانه:

رئیس کمیسیون اقتصادی از جلسه این کمیسیون با «همتی» و «دژپسند» برای مقابله با تحریم‌ها خبر داد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به برنامه‌های مجلس برای مقابله با تحریم‌های آمریکا اظهار داشت: در همین راستا قرار است امروز (سه شنبه ۲۹ آبان) جلسه‌ای در کمیسیون اقتصادی با حضور فرهاد دژپسند، وزیر اقتصاد و امور دارایی، عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی، رؤسای بانک‌ها و همچنین کارشناسان مرکز پژوهش‌های مجلس برگزار شود.

وی با بیان اینکه در این جلسه راه‌های مقابله با تحریم‌ها بررسی می‌شود، افزود: قرار است در این جلسه گزارش کارشناسان مرکز پژوهش‌های قوه مقننه و کمیته ضد تحریم کمیسیون اقتصادی در زمینه مقابله با تحریم‌ها قرائت شود.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به بسته پیشنهادی این کمیسیون برای مقابله با تحریم‌ها، اظهار داشت: این بسته با همکاری کارشناسانی از مرکز پژوهش‌های مجلس و مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی آماده شده است.

پورابراهیمی به بخشی از جزئیات بسته پیشنهادی کمیسیون اقتصادی مجلس برای مقابله با تحریم‌های اشاره کرد و گفت: این بسته شامل چگونگی مقابله با تحریم‌های کشتیرانی، بیمه‌ای و همچنین تأمین کالاهای اساسی است.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری دانشجو

ثبت ديدگاه