«سرمربی والیبال اراک: می‌خواستم استعفاء دهم!»

صفحه اصلی/ورزشی/توپ و تور/«سرمربی والیبال اراک: می‌خواستم استعفاء دهم!»«سرمربی والیبال اراک: می‌خواستم استعفاء دهم!»ایران رسانه: سرمربی تیم والیبال شهروند اراک از مشکلات و عدم رسیدگی مسئولان باشگاه شهروند به این مسائل انتقاد کرد. اکبر خداوردی

اکبر خداوردی در گفت و گو با ایسنا، در خصوص شرایط فعلی تیم شهروند اراک پس از کسب دو پیروزی متوالی مقابل تیم‌های پیام مشهد و عقاب نهاجا، توضیح داد: تیم ما به حدی مشکلات دارد که نمی‌توان در مورد آن صحبت کرد و روحیه‌ای برای ما نمانده که بیش از این بجنگیم. با این حال بازی هفته گذشته ما مقابل عقاب نهاجا دیدار خوبی بود که توانستیم با پیروزی مقابل میزبان تا حدودی ماندگاری تیم شهروند در لیگ را تثبیت کنیم.

او با اشاره به اینکه هدف تیم شهروند اراک بقا و ماندن در مسابقات لیگ‌برتر والیبال است، اظهار کرد: از ابتدای فصل با توجه به بودجه کمی که صرف آماده‌سازی این تیم شد، هدف گذاری ما بقا در لیگ‌برتر است. با پیروزی در دو بازی اخیر هم فکر می‌کنم حضور ما در فصل آینده لیگ تا حدود زیادی قطعی شده است و تیم شهرداری ارومیه برای ادامه حضورش در لیگ باید همه بازی‌های باقی مانده‌اش را ببرد و در این صورت شاید بتواند در فصل آینده لیگ‌برتر باقی بماند.

سرمربی تیم والیبال شهروند اراک در ادامه با انتقاد از شرایط این باشگاه، توضیح داد: شرایط به قدری برای تیم ما سخت است که تنها تلاش می‌کنیم بازی‌های لیگ را به پایان برسانیم. بارها خواسته‌ام از سرمربیگری شهروند استعفا دهم که وجدان مربیگری و حس مسئولیت من این اجازه را نداده است چون خوب نیست در میان راه بازیکنانی که با هزار امید به این تیم آمده‌اند را تنها بگذاریم.

خداوردی همچنین در ادامه بابیان اینکه تیم شهروند از نظر بازیکن تمرینی هم در تنگنا قرار دارد، توضیح داد: ما الآن ۱۳ بازیکن داریم که در تمرینات هم نمی‌توانیم کارهای لازم را انجام دهیم. تیم‌های که با چند میلیارد بودجه بسته شده‌اند نزدیک به ۳۰ درصد قراردادهای مالی خود را دریافت کرده‌اند اما تیم ما روی هم رفته با یک میلیارد هم بسته نشده و مبلغی هم به بازیکنان پرداخت نشده است.

سرمربی تیم والیبال شهروند اراک در پایان افزود: با وجود همه این تفاوت‌ها بین تیم ما با سایر تیم‌های لیگ‌برتری عملکرد بازیکنانم قابل قبول بوده و به هدفشان که بقا در لیگ بوده، تا حدودی دست یافته‌اند. مسئولان بارها قول داده‌اند که به مشکلات بیش از حد و حتی ابتدایی تیم ما رسیدگی می‌کنند اما خبری نیست. نمی‌دانم دلیل این شرایط چه می‌تواند باشد اما امیدوارم فصل را با رسیدن به هدفی که مشخص کرده‌ایم به پایان برسانیم. امیدوارم این مشکلات برطرف شود ا شاهد موفقیت این تیم در سال‌های بعد باشیم.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری ایسنا

ثبت ديدگاه