«پاسخگویی به سرمایه گذاران باید حداکثر ظرف ٣ روز صورت گیرد»

صفحه اصلی/اقتصادی/«پاسخگویی به سرمایه گذاران باید حداکثر ظرف ٣ روز صورت گیرد»«پاسخگویی به سرمایه گذاران باید حداکثر ظرف ٣ روز صورت گیرد»


.اخبار سیاسی، نشر در ایران رسانه

ایران رسانه: کیش – ایرنا – مشاور رئیس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد گفت: باید نیاز و خواسته های سرمایه گذاران را تامین و روند اداری را تسهیل کنیم بگونه ای که پاسخگویی به سرمایه گذاران حداکثر ظرف ٣ روز صورت گیرد. به گزارش ایرنا «مرتضی بانک» چهارشنبه در حاشیه مراسم افتتاح هتل چهار ستاره لیلیوم کیش افزود: مشکلات و موانع صنعت گردشگری را باید از میان برداریم و امکانات لازم را برای رشد و تقویت این حوزه فراهم کنیم .
وی اظهار کرد: گردشگری یکی از حوزه های فعال در جزیره کیش است که باید به آن توجه شود تا از نظر امکانات، تجهیزات و زنجیره خدمات، قابل رقابت با کشورهای منطقه باشد.
وی با تاکید بر ضرورت اصلاح برخی مقررات، تقویت زیر ساختها و تکمیل زنجیره گردشگری در کیش افزود: کامل بودن زنجیره ارائه خدمات گردشگری در حوزه حمل و نقل، اقامت، اطلاع رسانی، احساس امنیت و آرامش و ارائه خدمات فروشگاهی و صنفی، در تقویت بخش گردشگری نقشی مهم و اثر گذار دارد.
بانک، با اشاره به شرایط مناسب حوزه گردشگری کیش و تخصصی بودن صنعت گردشگری گفت: زنجیره های مختلف سفر راحت و جذاب برای گردشگر از اولین اقدام یعنی تهیه بلیط تا پایان سفر باید فراهم و ضمن نیاز سنجی برای اقشار و سنین مختلف بسته های جامع گردشگری تعریف شود.
وی افزود: کشور و نظام و دولت هم باید وظیفه خود را انجام دهند یکی از این وظایف تامین امنیت و مالی و کاری است تا سفر به جزیره کیش از ۳ روز فعلی به حداقل ۵ روز افزایش یابد.
** ضرورت حمایت از بخش خصوصی **
دبیرشورای عالی مناطق در ادامه سخنان خود، روند تغییرات در جزیره کیش را شگرف و رو به جلو ارزیابی کرد و افزود: عمده این اقدامات و تغییرات حاصل تلاش بخش خصوصی است، در واقع شالوده و خمیرمایه ساختاری کیش بی تعارف بخش خصوصی است که پویایی این منطقه را رقم زده است.
وی تاکید کرد: باید نیاز و خواسته های سرمایه گذاران را تامین و روند اداری را تسهیل کنیم بگونه ای که پاسخگویی به سرمایه گذاران حداکثر ظرف ٣ روز صورت گیرد.
وی، توجه به تجارت فروشگاهی و اهمیت و حراست از قانون خروج کالای همراه مسافر، بهادادن به اقتصاد فروشگاهی و اولویت دادن به صنعت سبز از برنامه های منطقه آزاد کیش بیان کرد.
۱۳۳۹**شبس**۱۶۱۳
.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری ایرنا

ثبت ديدگاه