«نگاه پاریس به بازیکنان یوونتوس»

صفحه اصلی/ورزشی/فوتبال/«نگاه پاریس به بازیکنان یوونتوس»«نگاه پاریس به بازیکنان یوونتوس»ایران رسانه:

نگاه پاریس به بازیکنان یوونتوس

پاری‌سن ژرمن قصد دارد برای پر کردن جای خالی احتمالی نیمار پائولو دیبالا را به خدمت بگیرد و امیدوار است او را در ازای رقم خوبی بخرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، آرام‌سی اسپورت مدعی شده لئوناردو، مدیر ورزشی تیم فوتبال پاری‌سن ژرمن فرانسه برای پر کردن جای خالی نیمار نگاهی به یوونتوس و بازیکنان این تیم دارد.

غول فرانسوی معتقد است پائولو دیبالا احتمالاً در بازار نقل و انتقالاتی در دسترس خواهد بود و از آنجایی که یووه بازیکنانی خریده و از طرفی او فصل گذشته عملکرد مناسبی نداشته، احتمالاً قیمتش هم مناسب خواهد بود.

دیبالا فصل گذشته نسبت فصل قبل از آن ۵۰۰ دقیقه کمتر بازی کرده است و همچنین به نسبت فصل قبل ۱۶ گل هم کمتر زده است. این موضوع باعث شد تا بسیاری از مطبوعات ایتالیا این طور تحلیل کنند که او نتوانسته با ستاره‌های تازه‌وارد، خصوصاً کریس رونالدو، ارتباط خوبی برقرار کند.

هرچند ارزش ستاره آرژانتینی در مارکت افت داشته است، با این حال باشگاهی که او را بخواهد باید حداقل ۵۰ میلیون یورو برایش پرداخت کند. لئوناردو هم معتقد است اگر بتواند دیبالا را با این قیمت به خدمت گیرد بازیکن فوق‌العاده‌ای برای تیم توماس توخل که شمایلی جدید دارد، خریده است.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری مهر

ثبت ديدگاه