««اریکسن» به یونایتد نمی‌رود/ تلاش برای حضور در مادرید»

صفحه اصلی/ورزشی/فوتبال/««اریکسن» به یونایتد نمی‌رود/ تلاش برای حضور در مادرید»««اریکسن» به یونایتد نمی‌رود/ تلاش برای حضور در مادرید»ایران رسانه:

«اریکسن» به یونایتد نمی‌رود/ تلاش برای حضور در مادرید

کریستین اریکسن که در روزهای اخیر موضوع مذاکره تاتنهام و منچستریونایتد بود حاضر به رفتن به منچستر نیست و می‌خواهد در رئال بازی کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، مذاکرات بین تیم فوتبال منچستریونایتد و تاتنهام نتیجه نداشت و مطبوعات انگلیسی مدعی شدند اریکسن به تیم منچستری ملحق نخواهد شد.

شیاطین سرخ امیدوارند بتوانند هافبک دانمارکی تاتنهام را به خدمت گیرند و از طرفی خود کریستین اریکسن دوست دارد در تیم فوتبال رئال مادرید بازی کند. این موضوعی است مطبوعات اسپانیایی هم به آن اشاره کردند و اصلی‌ترین دلیل نتیجه نگرفتن این مذاکره را علاقه خود بازیکن به بازی در رئال بیان کردند.

هنوز یک سال از قرارداد اریکسن با تاتنهام مانده است و در صورتی که تیم لندنی موفق به فروش او نشود فصل آینده این بازیکن به عنوان بازیکنی آزاد از آن‌ها جدا خواهد شد. او همچنین زیر بار تمدید قرارداد هم نرفته است و تاتنهام می‌داند تصمیمی برای ماندن در تیم ندارد.

پنجره نقل و انتقالاتی انگلیس روز پنج شنبه بسته خواهد شد، اما تیم‌ها تا پایان فرصت اصلی نقل و انتقالاتی اروپا می‌توانند بازیکن بفروشند.

هرچند تاتنهام تنها در صورتی که بتواند برای او جایگزینی پیدا کند حاضر به فروشش خواهد شد و در غیر این صورت منتظر ژانویه خواهد ماند.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری مهر

ثبت ديدگاه