«شهدا و ایثارگران موجب سربلندی و عزت کشور شده اند»

صفحه اصلی/ورزشی/«شهدا و ایثارگران موجب سربلندی و عزت کشور شده اند»«شهدا و ایثارگران موجب سربلندی و عزت کشور شده اند»ایران رسانه:

شهدا و ایثارگران موجب سربلندی و عزت کشور شده اند

قزوین- امام جمعه موقت تهران گفت: شهدا و ایثارگران با ایستادگی و مقاومت و اقتخار آفرینی خود موجب عزت و سربلندی ایران اسلامی شده اند و همه وظیفه داریم یاد این بزرگواران را زنده نگداریم.

به گزارش خبرنگار مهر، همایش پیاده روی و تجدید میثاق با شهدا به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز و اعیاد مبارک قربان و غدیر به همراه پاکسازی محیط زیست صبح روز پنجشنبه با حضور آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین، حجت الاسلام محمدحسن ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران، محمد درافشان سرپرست شهرداری قزوین، داود محمدی نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای اسلامی شهر، جمعی از مدیران و ایثارگران و شهروندان از ابتدای بوستان باراجین به سمت مزار شهدای گمنام تپه نورالشهدا در بوستان باراجین برگزار شد.

حجت الاسلام محمد حسن ابوترابی فرد در این مراسم گفت: به برکت خون شهدا ایران اسلامی امروز از امنیت و اقتدار مثال زدنی برخوردار است که باید قدردان آن باشیم.

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: ایثارگران با تحمل سختی و ایستادگی خود در قلب دشمن توانستند مبلغ دین و اسلام و مقاومت باشند و این کار تنها با اراده انسانهایی بزرگ و والامقام شکل گرفت.

ابوترابی فرد یادآورشد: انصافا مقاومتی که رهبر انقلاب بر آن تاکید دارند در دوران اسارت به معنای واقعی آن عینیت یافت و با ایستادگی آزادگانی سرافراز برگ زرین دیگری در تاریخ شکل گرفت که ماندگار شد.

وی بیان کرد: ملتی که شهادت و ایستادگی برایش افتخار و عزت است هرگز شکست نخواهد خورد و این الگو در همیشه تاریخ رمز موفقیت و ماندگاری جمهوری اسلامی است.

در این مراسم پس از برگزاری همایش پیاده روی از تعدادی از آزادگان شهرداری قزوین تجلیل شد.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری مهر

ثبت ديدگاه