««کوتینیو» می‌تواند دلیل اثر دومینویی در نقل و انتقالات اروپا باشد»

صفحه اصلی/ورزشی/فوتبال/««کوتینیو» می‌تواند دلیل اثر دومینویی در نقل و انتقالات اروپا باشد»««کوتینیو» می‌تواند دلیل اثر دومینویی در نقل و انتقالات اروپا باشد»ایران رسانه:

«کوتینیو» می‌تواند دلیل اثر دومینویی در نقل و انتقالات اروپا باشد

اگر کوتینیو از بارسلونا به پاری‌سن ژرمن برود بسیاری از انتقالات در قاره سبز که فعلا بلوکه شدند انجام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نظر نقل و انتقالات در ترانسفرمارکت قفل شده‌اند، اما در صورتی که جابه‎جایی بزرگی صورت گیرد، باید منتظر اثر دومینویی در سراسر اروپا بود. احتمال دارد آن بازیکنی که با رفتن به تیم دیگر اثر دومینویی را آغاز کند فلیپه کوتینیو باشد.

ستاره برزیلی بازیکنی است که تیم فوتبال بارسلونا تصمیم دارد او را به اضافه مبلغی پول به پاری‌سن ژرمن بدهد تا نیمار را دوباره به نیوکمپ بازگرداند. اگر او به پاریس برود دیگر خبری از انتقال به فرانسه برای دیبالا نیست و در صورتی که دیبالا به تاتنهام و منچستریونایتد هم نرود به این معنی است که یک سال دیگر در تورین خواهد ماند.

اگر یووه دیبالا را نفروشد نمی‌تواند پول مورد نیاز برای خرید مائورو ایکاردی از اینتر را فراهم کند و در نتیجه انتقال ایکاردی به یووه منتفی می‌شود. در نتیجه درها برای ایکاردی در رم باز می‌شوند. رم تصمیم دارد ادین ژکو را بفروشد تا ایکاردی را به خدمت گیرد.

در نتیجه کوتینیو تاثیرگذارترین بازیکن در بازار نقل و انتقالاتی است که فعلا ماندنش در بارسا همه این انتقال‌ها را بلوکه کرده است.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری مهر

ثبت ديدگاه