«اظهارنظر پر سر و صدای مدیر الاهلی درباره برانکو ایوانکوویچ»

صفحه اصلی/«اظهارنظر پر سر و صدای مدیر الاهلی درباره برانکو ایوانکوویچ»«اظهارنظر پر سر و صدای مدیر الاهلی درباره برانکو ایوانکوویچ»ایران رسانه:

اظهارنظر پر سر و صدای مدیر الاهلی درباره برانکو ایوانکوویچ

مدیر باشگاه الاهلی عربستان بعد از تساوی این تیم در هفته اول لیگ این کشور صحبت‌هایی را بر زبان آورد که نشان می‌دهد برانکو ایوانکوویچ فرصت زیادی برای کار در این تیم ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال الاهلی عربستان در هفته اول لیگ فوتبال این کشور برابر تیم العدله با نتیجه تساوی یک – یک متوقف شد تا انتقادات از برانکو ایوانکوویچ سرمربی الاهلی یکبار دیگر اوج بگیرد.

در پایان این مسابقه شبکه العربیه گفتگویی با امیر منصور بن مشعل رئیس باشگاه انجام داد که این صحبت ها سر و صدای زیادی درباره آینده کاری برانکو به پا کرد.

منصور بن مشعل گفت: باخت خیلی بدی بود. به نظرم برانکو هنوز نتوانسته در سه مسابقه تیم را بشناسد. به زودی جلسه ای را برای تعیین وضعیت این شرایط برگزار خواهیم کرد.

وی در خصوص انتقاداتی که نسبت به جذب بازیکن در بعضی از پست ها وجود دارد، ادامه داد: توافق و جذب بازیکنان جدید کار ما نبوده است چرا که برانکو خودش هافبک بازی‌ساز نخواست و برای پست های دیگر بازیکن درخواست کرد.

این در حالی است که الاهلی با هدایت برانکو در لیگ قهرمانان آسیا در مجموع دو بازی رفت و برگشت با قبول شکست مقابل الهلال، از صعود به مرحله بعد بازماند.

در واقع برانکو تا اینجای کار از سه مسابقه یک برد، یک باخت و یک تساوی به دست آورده است ولی مدیران و هواداران الاهلی از نتایج او انتقاد می کنند.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری مهر

۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۸|

ثبت ديدگاه