«معرفی صداپیشگان انیمیشن بعدی پیکسار/ جیمی فاکس صدای روح شد»

صفحه اصلی/«معرفی صداپیشگان انیمیشن بعدی پیکسار/ جیمی فاکس صدای روح شد»


;کالاهای زیر و بسیاری موارد دیگر را از دیجی کالا بخرید و درب منزل تحویل بگیرید:«معرفی صداپیشگان انیمیشن بعدی پیکسار/ جیمی فاکس صدای روح شد»ایران رسانه:

معرفی صداپیشگان انیمیشن بعدی پیکسار/ جیمی فاکس صدای روح شد

فیلم «روح» انیمیشن بعدی پیکسار صداپیشگان خود را شناخت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، دیزنی بازیگرانی را که صدای خود را به انیمیشن بعدی پیکسار وام می‌دهند، معرفی کرد.

گفته شده جیمی فاکس در نقش معلم موسیقی یک مدرسه متوسطه به نام جو گارنر ایفای نقش می‌کند که رویایش این است که بتواند در کلوب مشهور جز نیویورک بنوازد و سرانجام شانس این کار را پیدا می‌کند. یک تصادف اما موجب می‌شود تا روح او از بدنش جدا شود و او مجبور باشد با روح‌های دیگر تمرین بکند.

تینا فی، دیوید دیگز، کستلاو و فیلیسیا راشد دیگر صداپیشگان این انیمیشن هستند.

ترنت رِزنور برنده جایزه اسکار برای «شبکه اجتماعی» و آتیکوس راس سازندگان موسیقی متن فیلم خواهند بود.

دانا موری که نامزدی اسکار را برای فیلم کوتاه «لو» برای پیکسار کسب کرده از تهیه‌کنندگان این انیمیشن خواهد بود. پیت داکتر برنده آکادمی اسکار و سازنده «بالا» و «درون بیرون» نیز به عنوان کارگردان این انیمیشن انتخاب شده است.

داکتر همچنین به عنوان رییس خلاقیت پیکسار فعالیت می‌کند و پس از کنار گذاشته شدن جان لِستر برای آزار جنسی، این پست را پذیرفته است.

این انیمیشن به عنوان یک فیلم اوریجینال پیکسار پس از «به پیش» با صداپیشگی تام هالند، کریس پرت، جولیا لوییس- دریفوس و اوکتاویا اسپنسر به کارگردانی دن اسکلتون اکران می‌شود.

«روح» ۱۰ ژوئن ۲۰۲۰ راهی سینماها خواهد شد.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری مهر

۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۴|

ثبت ديدگاه


کالاهای زیر و سایر مایحتاجتان را از دیجی کالا با آسودگی بخرید: