«آغاز جام باشگاه‌های فوتسال جهان با باخت مس مقابل مگنوس برزیل»

صفحه اصلی/«آغاز جام باشگاه‌های فوتسال جهان با باخت مس مقابل مگنوس برزیل»«آغاز جام باشگاه‌های فوتسال جهان با باخت مس مقابل مگنوس برزیل»ایران رسانه:

آغاز جام باشگاه‌های فوتسال جهان با باخت مس مقابل مگنوس برزیل

تیم فوتسال مس سونگون در اولین دیدار خود در جام باشگاه‌های جهان مقابل مگنوس برزیل شکست خورد.

به گزارش خبرنگار مهر، فوتسال جام باشگاه های جهان از امروز دوشنبه به میزبانی تایلند و با بازی تیم های مس سونگون ایران و مگنوس برزیل آغاز شد که این مسابقه در نهایت با نتیجه ۳ بر یک به سود مگنوس به پایان رسید.

مگنوس در نیمه اول توانست از مس پیش بیافتد و این برتری را تا پایان بازی حفظ کند. رودریگو و لیما برای تیم مگنوس و وام‌پتا برای تیم مس در نیمه اول گلزنی کردند. دروازه بان این تیم هم در ثانیه های پایانی نیمه دوم گل سوم را برای مگنوس به ثمر رساند.

در نیمه دوم تیم مس فشار زیادی روی دروازه مگنوس وارد کرد. هرچند نماینده برزیل هم دو، سه موقعیت خوب برای گلزنی داشت اما تیم مس جریان بازی را در اختیار داشت و فرصت های زیادی برای گلزنی ایجاد کرد.

در ۵ دقیقه پایانی تیم مس به بازی پنج نفره (پاور پلی) روی آورد و همین مسئله باعث افزایش موقعیت های نماینده ایران شد که بازیکنان قدر این فرصت ها را ندانستند. دروازه بان مگنوس هم در ثانیه های پایانی باتوجه به خالی بودن دروازه مس، گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

تیم مس در بازی بعدی خود به مصاف نماینده اسپانیا می رود.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری مهر

۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸|

ثبت ديدگاه