««نیمار» و پاری‌سن ژرمن دوباره آشتی کردند»

صفحه اصلی/««نیمار» و پاری‌سن ژرمن دوباره آشتی کردند»


;کالاهای زیر و بسیاری موارد دیگر را از دیجی کالا بخرید و درب منزل تحویل بگیرید:««نیمار» و پاری‌سن ژرمن دوباره آشتی کردند»ایران رسانه:

«نیمار» و پاری‌سن ژرمن دوباره آشتی کردند

نیمار که به جدایی از تیم فرانسوی و پیوستن به بارسلونا یا رئال مادرید بسیار نزدیک شده، ممکن است به دلیل رابطه خوب با تیم فرانسوی در این تیم بماند.

به گزارش خبرگزاری مهر، در حالی که برنامه‌های نیمار برای آینده نامشخص است و آینده او هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، روزنامه اکیپ خبری منتشر کرده که مطمئنا هواداران تیم فوتبال بارسلونا از آن استقبال نخواهند کرد. این روزنامه مدعی شده در حالی که بارسا و رئال برای خریدن او رقابت می‌کنند شرایط برای این بازیکن برزیلی فرق کرده و حالا با باشگاه پاریسی رابطه خوبی دارد. این روزنامه اعلام کرده نیمار و پاری‌سن ژرمن اختلافات را کنار گذاشتند و ممکن است این بازیکن به کارش در تیم فرانسوی ادامه دهد.

گفته می‌شود همچنین رابطه او با لئوناردو، مدیر ورزشی پاریس هم در روزهای اخیر بسیار بهتر شده و شاید این باعث شود این بازیکن از جدایی و پیوستن به تیمی دیگر منصرف شود.

هرچند هنوز پنجره نقل و انتقالات باز است و مطبوعات اسپانیایی مدعی هستند که بارسا پیشنهاد آخر را برای او آماده کرده و قرار است نیمار را در انتقالی قرضی با بند خرید اجباری به اختیار گیرد.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری مهر

۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۸|

ثبت ديدگاه


کالاهای زیر و سایر مایحتاجتان را از دیجی کالا با آسودگی بخرید: