««دخئا» دلیل جدید نگرانی یونایتد»

صفحه اصلی/««دخئا» دلیل جدید نگرانی یونایتد»««دخئا» دلیل جدید نگرانی یونایتد»ایران رسانه:

«دخئا» دلیل جدید نگرانی یونایتد

منچستریونایتد نگران است که با وجود توافق شفاهی با داوید دخئا، این دروازه‌بان قراردادش را تمدید نکند، مخصوصا که هنوز قراردادش را امضا نکرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، تنها دو هفته از آغاز بازی‌های لیگ انگلیس گذشته است، اما به نظر تیم فوتبال منچستریونایتد هنوز دلیلی برای نگرانی دارد. بعد از این که پل پوگبا درخواست کرده بود از یونایتد جدا شود و رئال هم برای خرید او فشار می‌آورد، این که نقل و انتقالات در انگلیس به پایان رسید باعث آرامش باشگاه انگلیسی شد، اما دوباره این تیم نگرانی‌ای دارد و آن هم از بابت تمدید قرارداد داوید دخئا، دروازه‌بان اسپانیایی است که هنوز انجام نشده است. یونایتد نگران است که دخئا در نهایت به عنوان بازیکن آزاد به تیمی دیگر برود.

قرارداد دخئا در پایان فصل جاری به پایان می‎رسد، او اخیرا به صورت شفاهی با سران باشگاه برای تمدید قرارداد به توافق رسیده بود و قرار بود قراردادش تا سال ۲۰۲۵ تمدید شود. طبق توافقات این دروازه‌بان هفته‌ای ۳۵۰ هزار پوند در یونایتد دستمزد خواهد گرفت. این در حالی است که هنوز خبری از امضای قرارداد نیست.

به نظر چیزی که او را پشیمان کرده قانون جدید در باشگاه یونایتد است که اگر باشگاه نتواند برای فصل آینده به لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کند، از دستمزد همه بازیکنان ۲۵ درصد کاسته خواهد شد. این یعنی دستمزد دخئا ۲۶۰ هزار پوند در هفته خواهد شد.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری مهر

۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۷|

ثبت ديدگاه