«شروع رویایی اینتر با «کونته»»

صفحه اصلی/«شروع رویایی اینتر با «کونته»»«شروع رویایی اینتر با «کونته»»ایران رسانه:

شروع رویایی اینتر با «کونته»

اینتر در اولین دیدار با سرمربی سرشناس خود توانست حریفش را ۴ بر صفر شکست دهد و باید دید «آنتونیو کونته» در ادامه هم می‌تواند چنین روندی داشته باشد یا نه.

به گزارش خبرگزاری مهر، برای آنتونیو کونته و تیم فوتبال اینتر شروعی بهتر از این در لیگ ایتالیا را نمی‌شد متصور شد. تیم او موفق شد ۴ بر صفر لچه را شکست دهد، در اولین دیداری که با هدایت کونته در لیگ به میدان رفت.

مارسلو بروزوویچ، استفانو سنسی، روملو لوکاکو و آنتونیو کاندروا گلزنان این بازی بودند و توانستند شروعی رویایی برای سرمربی سابق چلسی و یووه رقم بزنند.

نکته جالب این که لوکاکو و سنسی هم در اولین دیدارشان برای اینتر گلزنی کردند و هر دو هم گل‌هایی زیبا به ثمر رساندند.

اینتر میلان مدت‌هاست با دوران اوج فاصله زیادی دارد و آخرین بار با ژوزه مورینیو بوده که افتخارات زیادی کسب کرده و توانسته به دوران باشکوهش بازگردد. اما بعد از آن دوران مربیانی روی کار آمدند که نتوانستند این تیم را به اوج بازگردانند و حالا کونته بعد از دوران موفقی که در سری آ با اینتر داشته و تیم خوبی که در لندن (چلسی) آماده کرده بود، ریسک کرده و هدایت اینتر را پذیرفته است. اولین دیدار نشان از تحولاتی در وضعیت تیم میلانی داشت، باید دید این مربی پرافتخار توان ادامه با همین روند را دارد یا نه.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری مهر

۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۸|

ثبت ديدگاه