«جیمز کامرون و کیانو ریوز از رازورمز بدلکاری در سینما می‌گویند»

صفحه اصلی/فیلم و سینما/«جیمز کامرون و کیانو ریوز از رازورمز بدلکاری در سینما می‌گویند»«جیمز کامرون و کیانو ریوز از رازورمز بدلکاری در سینما می‌گویند»ایران رسانه:

جیمز کامرون و کیانو ریوز از رازورمز بدلکاری در سینما می‌گویند

«دومین واحد: ستارگان اکشن نامرئی» عنوان مستندی است که قرار است با حضور چهره‌های سرشناسی چون جیمز کامرون، کیانو ریوز، مارک والبرگ و هالی بری در مقابل دوربین، تولید شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، فیلم «دومین واحد: ستارگان اکشن نامرئی» که درباره رابطه بین بازیگران و مسئولان بدلکاری فیلم است، با حضورشماری از چهره‌های درجه یک از جمله جیمز کامرون، کیانو ریوز، مارک والبرگ و هالی بری ساخته می‌شود.

فیلم، این رابطه را که در فیلم اخیر کوئنتین تارانتینو مورد توجه قرار گرفت، به عنوان سوژه انتخاب کرده است.

لنی شاپیرو مدیر «روتبر فیلمز» که قرار است این فیلم را بسازد گفت: با توجه به این که فیلم‌های اکشن زیادی تولید کرده‌ایم، برایم خیلی جالب است که بخواهم ستارگان اکشن واقعی یعنی مسئولان بدلکاری را در مرکز توجه قرار دهم.

این فیلم مستند با نشان دادن رابطه بین بازیگران و بدلکاران و نیز با مصاحبه‌هایی با چهره‌هایی چون زویی سالدانا بازیگر، چاد استاهلسکی بدلکار و کارگردان آمریکایی فیلم‌های اکشن هالیوود، جان برنتال بازیگر، شیمار مور بازیگر، جوزف گات بازیگر و صداپیشه انگلیسی، مارک داکاسیوس بازیرگ و رزمی‌کار و هلن میرن بازیگر ساخته می‌شود.

جیسون استریکلند کارگردانی فیلم را برعهده دارد و جو مانتگنا راوی آن است.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری مهر

ثبت ديدگاه