«از فسخ ۸ میلیونی قرارداد برانکو تا بی‌اطلاعی از برکناری!»

صفحه اصلی/ورزشی/فوتبال/«از فسخ ۸ میلیونی قرارداد برانکو تا بی‌اطلاعی از برکناری!»


;کالاهای زیر و بسیاری موارد دیگر را از دیجی کالا بخرید و درب منزل تحویل بگیرید:«از فسخ ۸ میلیونی قرارداد برانکو تا بی‌اطلاعی از برکناری!»ایران رسانه:

از فسخ ۸ میلیونی قرارداد برانکو تا بی‌اطلاعی از برکناری!

در حالی که رسانه‌های عربستان شنبه شب از اخراج برانکو ایوانکوویچ از تیم الاهلی عربستان خبر داده بودند اما هنوز به صورت رسمی این خبر از سوی باشگاه تایید نشده است و گمانه‌زنی‌ها ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، باخت تیم فوتبال الاهلی مقابل الوحده در هفته سوم لیگ عربستان کافی بود تا سران الاهلی تصمیم به برکناری برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم خود کنند. هرچند این خبر به صورت رسمی از طرف باشگاه تا الان اعلام نشده اما تقریبا تمام رسانه های عربستان به اخراج برانکو پرداخته اند.

برانکو: هنوز چیزی به من اعلام نشده است
روزنامه الریاضیه عربستان امروز مصاحبه ای کوتاه از برانکو ایوانکوویچ منتشر کرد. سرمربی الاهلی اعلام کرد که تا الان چیزی از سوی باشگاه درباره اخراجش اعلام نشده و منتظر جلسه مدیر برنامه هایش با مسئولان باشگاه است.

خبرنگار عربستانی: برانکو در تمرین امروز حاضر می شود
بدر النهدی خبرنگار عربستانی درباره وضعیت برانکو گفت: تا این لحظه هیچ چیز رسمی از سوی باشگاه الاهلی مبنی بر قطع همکاری با برانکو اعلام نشده است. به گفته یک منبع آگاه در باشگاه، برانکو هم نامه رسمی مبنی بر برکناری اش دریافت نکرده است و تا الان او کسی است که در تمرین امروز دوشنبه الاهلی حاضر خواهد شد. البته یک توافق کلی در باشگاه وجود داشت که برانکو بعد از باخت الاهلی به الهلال در لیگ قهرمانان آسیا از این تیم کنار گذاشته شود.

۸ میلیون ریال غرامت فسخ قرارداد برانکو
از سوی دیگر روزنامه عکاظ عربستان مدعی شد دلیل تاخیر در اعلام رسمی برکناری برانکو غرامتی است که باشگاه الاهلی باید به این مربی پرداخت کند. بر اساس ادعای عکاظ، هزینه اخراج برانکو برای الاهلی ۸ میلیون ریالی است و همین مسئله سران باشگاه عربستانی را دچار تردید کرده است.

دو گزینه جانشینی موقت برانکو
از سوی دیگر روزنامه الشرق الاوسط امروز در گزارشی وضعیت نیمکت تیم الاهلی را بررسی کرد. این روزنامه نوشت: اسامی گزینه های هدایت موقت تیم الاهلی به این شرح است: صالح المحمدی مربی عربستانی و جورجی مربی صربستانی تیم جوانان باشگاه.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری مهر

ثبت ديدگاه


کالاهای زیر و سایر مایحتاجتان را از دیجی کالا با آسودگی بخرید: