«شطرنج با مهره‌های هوشمند + فیلم»

صفحه اصلی/علم و فناوری/«شطرنج با مهره‌های هوشمند + فیلم»


;کالاهای زیر و بسیاری موارد دیگر را از دیجی کالا بخرید و درب منزل تحویل بگیرید:«شطرنج با مهره‌های هوشمند + فیلم»ایران رسانه: اخیرا در بازار، صفحه شطرنجی آمده است که مهره‌های آن هوشمند است و می‌توانید بدون دست به مهره شدن در هر جای دنیا با دوست خود به رقابت شطرنج ب‍پردازید و لذت ببرید. شطرنج هوشمند

اخیرا در بازار صفحه شطرنجی آماده است که مهره‌های آن هوشمند است. این صفحه شطرنج به وسیله بلوتوث به گوشی شما وصل می‌شود و از طریق نرم افزار مخصوص می‌توانید بدون دست به مهره شدن، مهره‌ها را حرکت دهید. با این صفحه می‌توانید با دوست خود که از شما بسیار دور است شطرنج بازی کنید و لذت ببرید.

بعد از اتصال صفحه شطرنج به گوشی خود به نرم افزاری که شرکت سازنده این صفحه در اختیار شما قرار داده است وارد می‌شوید و مهره‌ها را از گوشی حرکت می‌دهید. در جایی که صفحه وجود دارد بدون دخالت دست مهره‌ها شروع به حرکت کردن می‌کنند.

این صفحه با استفاده از سنسور و مگنت کار می‌کند. شما حتی قادر خواهید بود که تک نفره بازی کنید و میزان قدرت حریف روبروی خود را مشخص کنید.

این صفحه برای کسانی که می‌خواهند لذت دست به مهره شدن را بچشند و در صفحات مجازی بازی نکنند بسیار خوب است. شما قادر خواهید بود که با دوست خود در جای دیگر دنیا بازی کنید و لذت ببرید. نام این صفحه شطرنج Square off و قیمت آن حدود ۳۳۰ دلار است.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری ایسنا

ثبت ديدگاه


کالاهای زیر و سایر مایحتاجتان را از دیجی کالا با آسودگی بخرید: