«تثبیت جایگاه «سارا بهمن یار» در بین ۵ نفر نخست سهمیه المپیک۲۰۲۰ »

صفحه اصلی/ورزشی/کشتی - رزمی/«تثبیت جایگاه «سارا بهمن یار» در بین ۵ نفر نخست سهمیه المپیک۲۰۲۰ »


;کالاهای زیر و بسیاری موارد دیگر را از دیجی کالا بخرید و درب منزل تحویل بگیرید:«تثبیت جایگاه «سارا بهمن یار» در بین ۵ نفر نخست سهمیه المپیک۲۰۲۰ »ایران رسانه:

تثبیت جایگاه «سارا بهمن یار» در بین ۵ نفر نخست سهمیه المپیک۲۰۲۰ 

رشت- در رنکینگ اعلام شده از سوی فدراسیون جهانی کاراته برای المپیک ۲۰۲۰ «سارا بهمن یار» کاراته کای گیلانی به همراه چهار نماینده دیگر ایران در بین نفرات نخست باقی ماندند.

به گزارش خبرنگار مهر، در رنکینگ جدید المپیکی که با احتساب امتیاز رقابت‌های اخیر لیگ جهانی اسپانیا در دو رده کاتا انفرادی مردان و زنان و همچنین ۶ وزن ۵۵- و ۶۱- و ۶۱+ کیلوگرم در بانوان و ۶۷- و ۷۵- و ۷۵+ کیلوگرم برای مردان اعلام شده از سوی فدراسیون جهانی کاراته «سارا بهمن یار» کاراته‌کای گیلانی با ۴۴۰۲.۵ امتیاز همچنان در جایگاه پنجم وزن ۵۵- کیلوگرم المپیک قرار دارد.

سایر نمایندگان ایران «بهمن عسگری» در وزن ۷۵- کیلوگرم در جایگاه نخست، «ذبیح الله پورشیب» در رده سوم و «حمیده عباسعلی» نیز در رده چهارم اوزان خود تثبیت شدند، «سجاد گنج زاده» در وزن ۷۵+ کیلوگرم با افزایش امتیاز جایگاه خود را در رتبه دوم تثبیت کرد.

براساس اعلام فدراسیون جهانی کاراته جدول رنکینگ المپیک ۲۰۲۰ در روز نخست هر ماه به روز رسانی خواهد شد و در تاریخ ۱۳ خرداد ۹۹ (۲ ژوئن ۲۰۲۰) با راهیابی پنج نفر نخست هر رده به المپیک ۲۰۲۰ به کار خود خاتمه خواهد داد تا در مجموع ۳۲ نفر از طریق سهمیه رنکینگ راهی المپیک ۲۰۲۰ شوند.

رده بندی وزن ۵۵- کیلوگرم المپیکی بانوان «سراب اوزچلیک» از ترکیه (وزن ۵۰-) با ۸۴۰۷.۵، «آنجلیکا ترولوجا» از اکراین (وزن ۵۵-) با ۷۲۳۷.۵، «ون تزو یان» از چین تایپه (نفر نخست وزن ۵۵-) با ۵۴۹۰، «میهو میهارا» از ژاپن (وزن ۵۰-) با ۴۵۷۵ و «سارا بهمن‌یار» از ایران (وزن ۵۰-) با ۴۴۰۲.۵ امتیاز به ترتیب در رده‌های اول تا پنجم قرار دارند. گفتنی است در این وزن طراوات خاکسار با ۴۰۱۲.۵ امتیاز در رتبه هفتم باقی ماند.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری مهر

ثبت ديدگاه


کالاهای زیر و سایر مایحتاجتان را از دیجی کالا با آسودگی بخرید: