«پهپادها ایمنی ساختمان های نیویورک را بررسی می کنند»

صفحه اصلی/علم و فناوری/«پهپادها ایمنی ساختمان های نیویورک را بررسی می کنند»


;کالاهای زیر و بسیاری موارد دیگر را از دیجی کالا بخرید و درب منزل تحویل بگیرید:«پهپادها ایمنی ساختمان های نیویورک را بررسی می کنند»ایران رسانه:

پهپادها ایمنی ساختمان های نیویورک را بررسی می کنند

شورای شهر نیویورک قانونی پیشنهاد کرده تا پهپادهای مجهز به نور مادون قرمز و دو دوربین ساختمان های قدیمی و ترک های آنها را با هدف ایمنی شهروندان بررسی کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، به زودی پهپادها وظیفه حفظ ایمنی ساکنان ساختمان ها در نیویورک را برعهده می گیرند. اعضای شورای شهر نیویورک قانونی را پیشنهاد کرده اند که طبق آن پس از ثبت یک شکایت یا ثبت مورد نقض قوانین شهری، بررسی با کمک پهپادها انجام شود.

یک وسیله نقلیه رباتیک با استفاده از اشعه مادون قرمز و دو دوربین هرگونه تغییری در دمای ترک ها و وضعیت سقف ساختمان را بررسی می کند.

هزینه ساخت هر یک از این پهپادها ۲۵۰۰ دلار است اما در قانون پیشنهادی اشاره شده می توان با واگذار کردن عملیات بازرسی به شرکت های خصوصی از میزان هزینه ها کاست. شرکت های خصوصی برای انجام عملیات بازرسی از ساختمان ها دستمزدی از مالک دریافت می کنند.

بازرسی به وسیله پهپاد مشکل چالش کمبود نیروی کار در بخش ساخت و ساز شهری نیویورک را کم می کند و از سوی دیگر در هزینه ها صرفه جویی می کند. همچنین این فناوری به نجات جان انسان ها نیز کمک می کند.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری مهر

ثبت ديدگاه


کالاهای زیر و سایر مایحتاجتان را از دیجی کالا با آسودگی بخرید: