«گله کالدرون از منتقد سابقش»

صفحه اصلی/ورزشی/فوتبال/«گله کالدرون از منتقد سابقش»


;کالاهای زیر و بسیاری موارد دیگر را از دیجی کالا بخرید و درب منزل تحویل بگیرید:«گله کالدرون از منتقد سابقش»ایران رسانه: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به انتقاد یکی از پیشکسوتان این تیم واکنش نشان داد. گابریل کالدرون

ظهر امروز تعدادی از بازیکنان پرسپولیس از جمله شجاع خلیل‌زاده، محسن ربیع‌خواه ، محمد انصاری و وحید امیری به همراه گابریل کالدرون در یکی از رستوران‌های تهران، ناهار را با تعدادی از هواداران پرسپولیس که دچار بیماری نادر هستند، صرف کردند.

در این مراسم یکی از پیشکسوتان پرسپولیس نیز حضور داشت و زمانی که قصد داشت با سرمربی پرسپولیس خداحافظی کند، با انتقاد سخت مربی آرژانتینی روبه‌رو شد.

کالدرون خطاب به این پیشکسوت پرسپولیس گفت: تا چند روز پشت سر من صحبت می‌کردید و علیه من در صفحه شخصی خود مطالبی می‌نوشتید! من از همه این مسائل اطلاع دارم. شما که فوتبالیست بوده‌اید و تجربه دارید، باید خوب بدانید یک مربی جدید نیاز به زمان دارد. امیدوارم حالا که به جمع باشگاه اضافه شدید، دیگر با انصاف درباره من صحبت کنید.

سرمربی پرسپولیس این انتقادات را در مقابل بازیکنان پرسپولیس از این پیشکسوت انجام داد و در نهایت بازیکن سابق پرسپولیس از کالدرون عذرخواهی کرد.

یکی از نزدیکان پرسپولیس که در این جمع حضور داشت و این دیالوگ را شنیده است در گفت‌و‌گو با ایسنا این خبر را تایید کرد.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری ایسنا

ثبت ديدگاه


کالاهای زیر و سایر مایحتاجتان را از دیجی کالا با آسودگی بخرید: