«حمایت از طرح‌های فناورانه ۵ حوزه علمی آغاز شد»

صفحه اصلی/علم و فناوری/«حمایت از طرح‌های فناورانه ۵ حوزه علمی آغاز شد»


;کالاهای زیر و بسیاری موارد دیگر را از دیجی کالا بخرید و درب منزل تحویل بگیرید:«حمایت از طرح‌های فناورانه ۵ حوزه علمی آغاز شد»ایران رسانه:

حمایت از طرح‌های فناورانه ۵ حوزه علمی آغاز شد

فراخوان صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای حمایت از طرح‌های پژوهشی محققان در ۵ کارگروه علمی منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران از طرح های فناورانه ۵ حوزه حمایت می کند . این فراخوان در راستای حمایت متوازن از تحقیقات و کمک به تولید دانش و فناوری منتشر شده است و چهارمین فراخوان کارگروه‌های میان گروهی، علوم انسانی، اجتماعی و مطالعات علمی، معارف و علوم انسانی، مدیریت و علوم اقتصادی و هنر و معماری در سال جاری است.

محققان برای دریافت حمایت در هر یک از این حوزه‌ها از نخستین روز دی ماه سال جاری تا نیمه اسفند ماه برای ارسال طرح‌های پژوهشی خود مهلت دارند.

در این دوره متقاضیان حمایت ازطرح‌های پژوهشی، پسا دکتری و رساله دکتری می‌توانند طرح‌های تحقیقاتی خود را مطابق با آیین نامه‌های منتشر شده در سایت صندوق ثبت کنند.

صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری سالانه فراخوان‌هایی را طبق برنامه‌های زمانی منتشر شده اعلام می‌کند تا بر اساس آن محققان حوزه‌های گوناگون علمی از سراسر کشور برای انجام طرح‌های فناورانه خود حمایت شوند.

بر اساس این گزارش تا کنون بیش از ۲۱ هزار طرح پژوهشی به صندوق ارسال شده که از این میان پس از داوری بیش از ۸ هزار طرح مصوب شده است.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری مهر

ثبت ديدگاه


کالاهای زیر و سایر مایحتاجتان را از دیجی کالا با آسودگی بخرید: