«گلایه مندی مردم از افزایش خودسرانه قیمت دارو در پارس آباد»

صفحه اصلی/سلامت و پزشکی/«گلایه مندی مردم از افزایش خودسرانه قیمت دارو در پارس آباد»

«گلایه مندی مردم از افزایش خودسرانه قیمت دارو در پارس آباد»ایران رسانه:

گلایه مندی مردم از افزایش خودسرانه قیمت دارو در پارس آباد

پارس آباد – معاون فرمانداری پارس آباد گفت: مردم از افزایش خودسرانه قیمت دارو در بعضی از داروخانه‌های پارس آباد گلایه مند هستند .

به گزارش خبرنگار مهر، اروجعلی محمدزاده ظهر سه شنبه در ستاد تنظیم بازار پارس‌آباد که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، به کنترل و بازرسی بهداشتی و نظارت قیمت‌ها در بازار تأکید کرده و افزود: مردم از افزایش خودسرانه قیمت داروها در بعضی از داروخانه‌ها گلایه مند هستند که از بازرسان شبکه بهداشت و درمان در این خصوص درخواست نظارت بیشتری داریم.

وی در ادامه با اعلام اینکه هیچ یک از واحدهای نانوایی در ایام نوروز نباید به طور خود سرانه تعطیل شوند، ادامه داد: با متصدیان نانوایی‌هایی که در این زمینه تخطی کنند برخورد خواهد شد.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری پارس آباد یادآور شد: طی دو ماه گذشته هزار و ۷۴۶ مورد بازرسی از اصناف شهرستان پارس آباد صورت گرفته و این نظارت‌ها به صورت مستمر و دو شیفته بر بازار ادامه دارد.

وی افزود: در این بازرسی‌ها ۹۸ پرونده توسط بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت تشکیل گردیده و پرونده متخلفین به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری پارس آباد در ادامه با اشاره به اینکه سال گذشته میوه شب عید ۹۵ تن در ۱۲ نقطه از شهرستان پارس آباد توزیع شده بود، تصریح کرد: دستگاه‌های ذیربط با تداوم بازرسی‌ها برای تنظیم بازار با متخلفین و سو استفاده کنندگان از شرایط برخورد خواهند کرد.

محمدزاده ضمن تأکید بر ساماندهی دست فروشان، ادامه داد: ساماندهی و جمع آوری دست فروشان از میادین و خیابان‌های سطح شهر از وظایف شهرداری‌ها بوده و در این خصوص از شهرداری‌ها درخواست می‌شود به صورت جدی وارد عمل شده و اجازه تخطی از قوانین به فروشندگان ندهند.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری مهر

ثبت ديدگاه