«ارسال محموله ۱.۵ میلیاردی هلدینگ صندوق بازنشستگی به مناطق سیل‌زده»

صفحه اصلی/سلامت و پزشکی/«ارسال محموله ۱.۵ میلیاردی هلدینگ صندوق بازنشستگی به مناطق سیل‌زده»

«ارسال محموله ۱.۵ میلیاردی هلدینگ صندوق بازنشستگی به مناطق سیل‌زده»ایران رسانه: مدیرعامل هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری از ارسال کمک‌های این هلدینگ طی چندین محموله به مناطق آسیب دیده از سیل خبرداد و گفت: این محموله‌ها به مناطق سیل زده ارسال و در میان آسیب دیدگان توزیع شد. خسارات سیل در جاسک

فخراله مولایی گفت: در پی وقوع سیل و زیر آب رفتن بسیاری از مناطق جنوب شرق کشور علی الخصوص مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان با دستور موکد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری مبنی بر حمایت از هموطنان آسیب دیده کمک‌های این هلدینگ طی چندین محموله به مناطق سیل زده ارسال و در میان آسیب دیدگان توزیع شد.

مدیر عامل هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری افزود: محموله‌های اهدایی شرکتهای تابعه این هلدینگ از جمله صنایع شیرایران(پگاه)،صنایع لبنی اراک، صنایع غذایی پیچک و فرآورده های شیلاتی بندر عباس شامل اقلام غذایی و ضروری همچون انواع محصولات لبنی، انواع کنسروجات ،انواع پتو،پوشاک و … به ارزش تقریبی ۱٫۵ میلیارد ریال بوده است.

وی یادآور شد: کارکنان هلدینگ نیز با پیوستن به پویش هلال احمر جمهوری اسلامی ایران مبنی بر کسر یک روز از حقوق، کمکهای نقدی خود را از طریق هلال احمر به دست مردم سیل زده رساندند.

مدیرعامل هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری ادامه داد: شرکت پگاه کرمان به عنوان پایگاه امداد رسانی هلدینگ از ساعات اولیه وقوع سیل در مناطق سیل زده حاضر بوده و طی هماهنگی کامل با ستاد بحران و دیگر ارگانهای مرتبط در استان، پیگیر وضعیت کمک رسانی به حادثه دیدگان بوده است.

به گزارش صندوق بازنشستگی کشوری، می افزاید هلدینگ صنایع غذایی،کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی در حوادث پیشین همچون سیل مناطق شمالی و جنوبی کشور هم چنین زلزله کرمانشاه و آذربایجان به یاری هموطنان شتافته بود.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری ایسنا

ثبت ديدگاه