«عرضه رایگان کتاب های الکترونیکی و صوتی به قرنطینه شدگان»

صفحه اصلی/اسلایدر اصلی, علم و فناوری/«عرضه رایگان کتاب های الکترونیکی و صوتی به قرنطینه شدگان»


;کالاهای زیر و بسیاری موارد دیگر را از دیجی کالا بخرید و درب منزل تحویل بگیرید:«عرضه رایگان کتاب های الکترونیکی و صوتی به قرنطینه شدگان»ایران رسانه: شرکت اپل به منظور تشویق مردم آمریکا به در خانه ماندن و ادامه قرنطینه خانگی اقدام به ارائه کتاب های الکترونیکی و صوتی به صورت رایگان به آنها کرده است. عرضه رایگان کتاب های الکترونیکی و صوتی به قرنطینه شدگان

به نقل از انگجت، اپل در حال حاضر به کاربران برنامه کتاب در ایالات متحده به طور رایگان خدمات می دهد.

بدین ترتیب از این پس که کاربران در آمریکا این برنامه را باز کنند، اعلانی را مشاهده می کنند که از آنها دعوت می کند به کاوش در بین کتاب های رایگان، خواندن کتاب برای بچه ها و کتاب های صوتی برای کل خانواده بپردازند.

کاربر با ضربه زدن روی این پیام به یک مجموعه هدایت می شود که در آن می تواند یک کتاب الکترونیکی یا کتاب صوتی را از انواع ژانرها انتخاب کند.

این کار نشان می دهد که اپل در تلاش است تا به افرادی که در طول همه گیری کروناویروس جدید در خانه حبس شده اند، کمک کند. البته به نظر می رسد این یک پیشنهاد و امکان کوتاه مدت است، بنابراین علاقه مندان باید هرچه سریع تر از آن استفاده کنند.

همچنین برنامه هایی وجود دارند که به کاربران امکان می دهند کتاب های الکترونیکی و صوتی بیشتری را از کتابخانه های محل خود قرض بگیرند. تمام آنچه کاربران نیاز دارند یک کارت کتابخانه است که دریافت آن نیز رایگان است.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری ایسنا

ثبت ديدگاه


کالاهای زیر و سایر مایحتاجتان را از دیجی کالا با آسودگی بخرید: