«حواشی عجیب اطراف ستاره استقلال»

صفحه اصلی/ورزشی/فوتبال/«حواشی عجیب اطراف ستاره استقلال»


;کالاهای زیر و بسیاری موارد دیگر را از دیجی کالا بخرید و درب منزل تحویل بگیرید:«حواشی عجیب اطراف ستاره استقلال»ایران رسانه: مهاجم استقلال چند روزی است گرفتار حواشی خاصی شده و پای این بازیکن جوان را به دعوا‌های مدیریتی باز کرده‌اند.

ارسلان مطهری و حواشی اخیر او چند روز قبل وریا غفوری در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام، مطلبی را علیه مدیران استقلال منتشر کرد که چند بازیکن این تیم از جمله ارسلان مطهری به طور هماهنگ آن را بازنشر دادند.
البته یکی از معاونان پیشین باشگاه استقلال هم در جواب وریا غفوری و تعداد از بازیکنان این تیم، مطالبی را عنوان کرد و به نوعی جواب اعتراضات آبی‌پوشان را داد. همین اتفاق زمینه‌ساز درگیری او و ارسلان مطهری شد. دعوایی که در خلال آن، مبلغ قرارداد مطهری هم لو رفت، زیرا معاون پیشین باشگاه استقلال در یکی از استوری‌های خود در مدعی شده بود ابتدای فصل، به کامران منزوی گفته تا دو قرارداد دو میلیاردی با ارسلان مطهری ببندند.
با این حساب، مبلغ قرارداد دوساله ارسلان مطهری با استقلال ۴ میلیارد تومان است. مطهری تقریبا در اکثر بازی‌های استقلال گل‌زده و وقتی شیخ دیاباته مصدوم شد، بار اصلی خط آتش استقلال روی دوش او افتاد. با این حال، در استقلال، تراکتور، پرسپولیس، سپاهان و… بازیکنانی حضور دارند که قراردادهای سنگین‌تری منعقد کرده‌اند.

.

پایان خبر/

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: رویداد۲۴

ثبت ديدگاه


کالاهای زیر و سایر مایحتاجتان را از دیجی کالا با آسودگی بخرید: