«تأخیر در عرضه بازی کال آف دیوتی جدید به دلیل کرونا»

صفحه اصلی/علم و فناوری/«تأخیر در عرضه بازی کال آف دیوتی جدید به دلیل کرونا»

«تأخیر در عرضه بازی کال آف دیوتی جدید به دلیل کرونا»ایران رسانه:

نسخه جدید بازی کال آف دیوتی,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,بازی
کرونا (corona) دنیای بازی را نیز تحت‌تأثیر قرار داده است و بر اساس شایعات اخیر، بازی کال آف دیوتی جدید(Call of Duty 2020) نیز با تأخیر عرضه خواهد شد.

با موفقیت چشم‌گیر بازی مدرن وارفر، طرفداران برای قسمت بعدی مجموعه Call of Duty شگفت زده بودند ولی کرونا ویروس احتمالا سبب شود تا به همین زودی شاهد انتشار نسخه جدید نباشیم.

کال آف دیوتی جدید و صنعت بازی، تحت تاثیر کرونا 

تا این جا، شایعات مختلفی پیرامون بازی کال آف دیوتی سال ۲۰۲۰ منتشر شده است، این که از سری بلک اوپس خواهد بود و قرار است همانند مدرن وافر، یک بازگشت به عقب داشته و دوران جنگ سرد را روایت کند. اخیرا یک منبع معتبر که تا پیش از این هم جزئیات دقیقی از مجموعه کال آف دیوتی را فاش کرده بود، اعلام کرده که ساخت قسمت جدید مجموعه به علت شیوع کرونا (corona) ویروس با مشکلاتی مواجه شده است. طبق اعلام LongSensation، تعطیلی های اخیر استودیوهای اکتیویژن، سبب شده اند تا اوضاع برای کال آف دیوتی ۲۰۲۰ چندان ایده‌ال بنظر نرسد و احتمالا شاهد تأخیر در عرضه آن خواهیم بود. این منبع همینطور به این مسأله اشاره داشته که استودیوهای زیادی اخیرا دچار مشکل شده اند و بازی های دیگری نیز وجود دارند که به اجبار با تأخیر عرضه خواهند شد. این خبر مشخصا برای طرفداران مجموعه ناراحت کننده است، خصوصا در دوره ای که کال آف دیوتی یک بار دیگر اوج گرفته و توانسته مخاطبان را کاملاً راضی کند.

همان طور که بالاتر هم اشاره شد، بازی کال آف دیوتی ۲۰۲۰ تنها اثری نیست که با خطر تأخیر روبروست و گفته می شود که اکثر آثار ماه آوریل نیز تا اطلاع ثانوی منتشر نخواهند شد، من جمله ، آثار مورد انتظاری مانند لست آف آس ۲ (The Last of Us:Part 2) و Ghost of Tsushima.

کرونا ویروس که وضعیت عادی جهان را مختل کرده است ، در ادامه نیز اثرات بزرگی در صنعت بازی خواهد داشت و این بیماری همه گیر، تا همین جا هم، نمایشگاه ها و تورنومنت های مختلفی را لغو کرده است ، از جمله مسابقات اورواچ و League of Legends. حال باید منتظر ماند و دید که نسخه جدید کال آف دیوتی در چه زمانی معرفی می شود و طرفداران چه زمانی فرصت تجربه آن را خواهند داشت.

gadgetnews.net

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: سایت سرپوش

ثبت ديدگاه