«شیوع ویروس کرونا دروغ روز اول آوریل گوگل را لغو کرد»

صفحه اصلی/علم و فناوری/«شیوع ویروس کرونا دروغ روز اول آوریل گوگل را لغو کرد»


;کالاهای زیر و بسیاری موارد دیگر را از دیجی کالا بخرید و درب منزل تحویل بگیرید:«شیوع ویروس کرونا دروغ روز اول آوریل گوگل را لغو کرد»ایران رسانه:

گوگل,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,اخبار فناوری اطلاعات
گوگل تصمیم گرفته امسال به علت شیوع ویروس کرونا که حال و حوصله چندانی برای شوخی کردن باقی نگذاشته، برنامه هر ساله اش برای انتشار دروغ اول آوریل را کنار بگذارد.

به گزارش فارس به نقل از دیجیتال ترندز، گوگل به طور رسمی اعلام کرده که برنامه انتشار یک دروغ در روز اول آوریل را لغو کرده است. علت این مساله شیوع ویروس کرونا اعلام شده است.

گوگل هر سال در روز اول آوریل خبرهای عجیب و غریب و طنزآمیزی را در مورد دستاوردهای تازه خود اعلام می کرد که بعدها مشخص می شد دروغ اول آوریل بوده است. اما این رسم امسال کنار گذاشته شده است.

منابع نزدیک به گوگل می گویند این شرکت با ارسال یادداشتی داخلی برای کارکنان خود آنها را از این موضوع مطلع کرده است. در این نامه چنین آمده که مهم ترین هدف گوگل در حال حاضر کمک به افراد و نجات جان آنان است و این سنت به آوریل سال آینده موکول می شود.

گوگل پیش از این برگزاری کنفرانس توسعه دهندگان خود را به علت شیوع ویروس کورنا لغو کرده بود. بسیاری از شرکت های دیگر فناوری در آمریکا نیز دست به اقداماتی مشابه زده اند.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: سایت سرپوش

ثبت ديدگاه


کالاهای زیر و سایر مایحتاجتان را از دیجی کالا با آسودگی بخرید: