«فوت یک زندانی در ارومیه/ تکذیب اعتصاب ۲۰۰ زندانی زن»

صفحه اصلی/سیاسی/«فوت یک زندانی در ارومیه/ تکذیب اعتصاب ۲۰۰ زندانی زن»


;کالاهای زیر و بسیاری موارد دیگر را از دیجی کالا بخرید و درب منزل تحویل بگیرید:«فوت یک زندانی در ارومیه/ تکذیب اعتصاب ۲۰۰ زندانی زن»ایران رسانه: مدیرکل زندان‌های استان آذربایجان غربی انتشار اخباری در خصوص اعتصاب زندانیان در زندان ارومیه را شایعه‌ای کذب خواند آن را از ناحیه دشمنان و معاندین نظام دانست.

حمزه بروجنی مدیرکل زندان‌های استان آذربایجان غربی درباره انتشار اخباری درخصوص اعتصاب زندانیان در زندان ارومیه گفت: شایعاتی که در مورد اعتصاب ۲۰۰ زن در زندان ارومیه منتشر شده کذب بوده و از ناحیه دشمنان و معاندین نظام است.

وی تصریح کرد: زندان ارومیه دارای کلیه استاندارد‌های لازم است و تاکنون هیچ گونه اعتصابی در زندان ارومیه اتفاق نیفتاده است.

فوت یک زندانی در ارومیه/ تکذیب اعتصاب ۲۰۰ زندانی زن

به نوشته خبرگزاری فارس، بروجنی افزود: در مورد بانویی که اظهار شده در اثر کرونا فوت کرده است لازم به ذکر است این بانو حدود یک هفته پیش در بیمارستان حضرت سید الشهدا که فقط مختص بیماران قلبی هست به علت عارضه قلبی فوت نموده و اصلا این بیمارستان پذیرش بیمار کرونایی ندارد. زندان‌های استان با تمام توان تلاش می‌کنند تا امنیت روانی و بهداشتی زندانیان به مخاطره نیفتد.

گفتنی است که در روزهای گذشته حوادثی در برخی زندان های ایران رخ داده است. دیروز نیز گفته شد که در زندان همدان یک زندانی فوت شده است. مقامات قضایی علت فوت این زندانی را همانند زندانی فوت شده در ارومیه، ایست قلبی اعلام کرده اند.

در روزهای گذشته نیز برخی زندانیان در سقز و لرستان از زندان فرار کرده بودند.

.

پایان خبر/

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: آفتاب‌‌نیوز

ثبت ديدگاه


کالاهای زیر و سایر مایحتاجتان را از دیجی کالا با آسودگی بخرید: